03.08.2015. 20:20
Latvijas izlases futbolistam Jānim Ikauniekam šodien veiktajās medicīniskajās pārbaudēs tika apstiprinātas iepriekšējās aizdomas par potītes sastiepumu. Skaidrs, ka nākamajā spēlē pret "Sochaux" kuldīdznieks noteikti nepiedalīsies.

Kaut arī "Metz" paziņojumā savā mājaslapā nemin konkrētu atlabšanas periodu, Jānis Ikaunieks neilgi pēc savainojuma gūšanas sarunā ar Sportacentrs.com sacīja, ka pēc ārstu pirmajām prognozēm viņam būs jāizlaiž no divām nedēļām līdz vienam mēnesim.

Savainojumu Ikaunieks guva debijas spēlē "Ligue 2" pret "Lens", kas beidzās ar bezvārtu neizšķirtu 0:0. "30.minūtē lecot nokritu un jau uzreiz sapratu, ka nebūs labi, jo visa potīte sagriezās un viss svars no lēciena gāja līdzi. Sākās lielas sāpes. Pēc īsa brītiņa salīdzināju abas potītes, tās pataustot, un viena bija vismaz divreiz lielāka. Nolēmu pabeigt puslaiku un nospēlēju to līdz galam, taču, noņemot futbola buci, sapratu, ka atpakaļ to vairs neuzvilkšu... Arī paiet pēc piecelšanās bija grūti."

Nākamo spēli Francijas pēc spēka otrajā līgā "Metz" aizvadīs piektdien, kad viesosies pie "Sochaux", kas sezonu sāka ar bezvārtu neizšķirtu pret "Clermont Foot". Ikaunieka savainojums nav patīkamas ziņas arī Latvijas izlasei, kas nākamā mēneša sākumā 2016. gada Eiropas čempionāta atlases ciklā tiksies ar Turciju (3. septembrī Konjā) un Čehiju (6. septembrī Rīgā).

Izmantotie resursi:FC Metz - Entorse pour Janis Ikaunieks

Preiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301