31.05.2015. 11:22
Šajā nedēļas nogalē Pērnavā, "auto24ring" trasē notika "Team Fight Baltic Championship" posms motošosejā, kurā piedalījās sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas.

Pēc kvalifikācijas braucieniem "Eglic Racing" sportists Jānis Eglītis "Supersport" klasē ierindojās trešajā ozīcijā. Ar kvalifikācijas laiku 1:18.119 , atpaliekot no pirmās vietas sportista Hannes Sommera par 0.707 sekundēm.

"Supersport" klasē bija gaidāma spraiga cīņa starp Igaunijas braucējiem Hannesu Sommeru, Kristianu Beljaevu, Lietuvas čempionu Šarūnu Pladu un Latvijas braucēju Jāni Eglīti.

Starts Eglītim no trešās pozīcijas izdevās lielisks - pirmos sešus apļus sportists atradās pirmajā vietā, aiz sevis atstājot Sommeru un Pladu. Septītajā aplī vadībā izvirzijās Sommers. Brauciena laikā Eglītim un Pladam izvērtās skatāms duelis par otro vietu. Tomēr Jānim izdevās nosargāt otro vietu.

Jānis Eglītis šajās sacensībās uzrādijas savu personīgo ātrāko apļa laiku - 1:17.304 , kas arī bija ātrākais apļa laiks starp latviešiem visās klasēs.

Latvija bija pārstāvēta arī citās klasēs. C Class finālsacīkstē trešo vietu ieguva Juris Katkovs, bet Superbike/B1200 sacensībā trešā vieta Andrejam Grīnbergam.get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties