08.03.2013. 19:28

Pirms svētdien Arēnā Rīga gaidāmās cīņas VTB Vienotās Basketbola līgas turnīrā pret "Nizhny Novgorod" Rīgas VEF kapteinis Kristaps Janičenoks kluba mājaslapā izteicies gan par gaidāmo pretinieku, gan atskatījies uz pagājušajā nedēļā notikušo Latvijas derbiju pret "Ventspili".

"Domāju, ka pēc Eirokausa sezonas noslēguma visi bijām psiholoģiskajā bedrē," atzina Janičenoks. "Tobrīd sajūtas bija tādas, kādas tās bija, bet tāds ir basketbols un sports kopumā. Tāpēc labs ir tas sportists, kurš ātri spēj aizmirst un atgūties no tāda zaudējuma. Tādā ziņā svarīga bija nesenā uzvara pār "Ventspili". Protams, šosezon "Ventspils" nav Eiropas kausa līmeņa komanda, bet tāpat svarīgi bija vinnēt un atgriezties situācijā, kurā uzvaram."

"Par to nav šaubu, jo tas ir neoficiālais Latvijas derbijs," Kristaps norādīja, ka duelim pret ventspilniekiem ir īpašs smeķis. "Spēlei pret "Ventspili" bijām nopietni gatavojušies, tāpat noteikti tikpat nopietni viņi gatavojās mums. Tā bija spēle starp divām labākajām Latvijas komandām, tāpēc ir patīkami uzvarēt tajā.[..] Kā īpašu dueli to neuztvēru. Domāju, ka Sandim [Valteram] bija līdzīgi, jo mēs abi divi labi apzināmies to, ka svarīgākās spēles būs pavasarī. Līdz ar to šajā spēlē abi vairāk darbojāmies komandas interesēs." Tāpat Janičenoks norādīja, ka ar pretinieku psiholoģisku ietekmēšanu, runājot ar pretinieku spēles laikā, neaizraujas: "Trash-talk? Lai trash-talk taisa Bleiks Grifins un Džavels Makgī,"

Svētdien VEF gaidāma svarīga spēle VTB līgā, tiekoties ar "Nizhny Novgorod" vienību, ko pirmajā aplī izbraukumā uzveica: "Ņižņijnovgorodas komanda pēdējā laikā ir spēlējusi ļoti labi. Tā spēlē ātru basketbolu, kas nav pārāk kombicionāls, tāpēc pastāv iespēja, ka viņi izdara metienus jau pēc pirmās piespēles. Viņiem ir pietiekoši meistarīgi spēlētāji, lai to varētu darīt. Turklāt pagājušajā spēlē viņi uzvarēja Maskavas CSKA, kas norāda uz to, ka Ņižņijnovgorodai ir ļoti spēcīga komanda. It sevišķi savā laukumā, kur šosezon grūtā cīņā pēdējās minūtēs pieveicām viņus. Cerams, ka uzveiksim viņus arī savā laukumā un spēsim iegūt to vietu, uz kuru tēmējam regulārās sezonas noslēgumā."

Spēles sākums Arēnā Rīga svētdien pulksten 17:00.

Izmantotie resursi:BASKETBOLA KLUBS | VEF RĪGAPreiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties