16.10.2015. 06:52

, LSM.LV - Sports

Girgensons spēlēja 15 minūtes vienreiz meta pa vārtiem un veica četrus spēka paņēmienus. Sezonā pirmajās četrās spēlēs "Sabres" rēķinā ir viena uzvara, bet Girgensons rezultativitātes punktus vēl nav guvis.

Jāgrs abus vārtus guva pirmajā trešdaļā un panāca laukuma saimniekiem 2:0 pārsvaru. Džeiks Makeibs otrajā trešdaļā vienus vārtus "Sabres" atguva, bet pēc pēdējā pārtraukuma Aleksandrs Barkovs pēc Jāgra piespēles atjaunoja divu vārtu pārsvaru Floridas klubam. "Sabres" spēja atbildēt tikai ar Tailera Enisa vārtu guvumu skaitliskā vairākuma izspēlē.

Pēc uzvaras Jāgrs teica, ka dažreiz ripas lido vārtos, citreiz - nē, un nav tik svarīgi, ko pats dari laukumā. Pašlaik Jāgram veicas, un viņš cenšas to izmantot.

Galvenā trenera Dena Bailsmas vadītais Bufalo klubs nākamo spēli aizvadīs sestdien viesos pret Tampabejas "Lightning".

"Sabres" divas iepriekšējās sezonās regulārajā čempionātā palika pēdējā 30.vietā. Girgensons pērnajā sezonā "Sabres" sastāvā 61 spēlē iemeta 15 vārtus un veica 15 rezultatīvas piespēles.