16.05.2013. 16:34

Šodien Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas "Dinamo" paziņoja par līguma laušanu ar aizsargu Jēkabu Rēdlihu. Pats hokejists sarunā ar Sportacentrs.com atzina, ka viss nav tik vienkārši kā izskatās...

"Lieta ir komplicētāka nekā varētu šķist. Patiesībā pēc KHL noteikumiem klubs mani nemaz nevar atlaist, jo esmu savainots. 3.maijā tika uztaisīta cirkšņa operācija, mēnesi vai nedaudz vairāk man vēl nāksies iziet rehabilitāciju," sacīja Rēdlihs, norādot, ka labprāt tomēr paliktu Rīgā. "Domāju, ka tiks sūtīta vēstule uz KHL, un mēs mēģināsim atrisināt šo jautājumu. Protams, man gribētos palikt Rīgā – šeit ir manas mājas. Taču kluba vadība ir izlēmusi par līguma laušanu un es to nenosodu – bizness ir bizness. Tāds ir viņu redzējums un savā sistēmā viņi mani neredz."

Jautāts, vai pirms lēmuma pieņemšanas kluba vadība runājusi ar spēlētāju, hokejists atbildējis noraidoši: "30.aprīlī mani pasauca [kluba ģenerālmenedžeris] Sējēja kungs un paziņoja šo lēmumu. Vai tas saistīts ar maniem savainojumiem? Nezinu, tas ir jautājums Sējēja kungam."

Jēkabs Rēdlihs Rīgā spēlēja kopš 2009. gada. Pērn Rēdlihs 24 regulārā čempionāta spēlēs guva divus vārtus un atdeva vienu rezultatīvi piespēli, kā arī nopelnīja lietderības koeficientu -2, bet Cerības kausā 11 spēlēs izcēlās ar divām piespēlēm. Lielāko daļu sezonas aizsargs cīnījās ar veselības problēmām.

Jāpiebilst, ka līdz ar paziņojumu par līguma laušanu ar Rēdlihu (hokejistam ar klubu līgums bija vēl uz nākamo sezonu – aut.), klubs informēja arī par vienošanos ar slovāku uzbrucēju Marselu Hosu, kurš jau iepriekš spēlējis vairākas sezonas "Dinamo" rindās.Mona, orientēšanās sporta klubs Lāčplēša 52/54, Rīga, LV-1011
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties