01.11.2017. 11:05

"Šajā situācijā nebija nekādu mirkļa emociju, tā nebija spontāna rīcība – lēmums bija jau sen, tas bija pārdomāts, un pieņēmām to kopīgi. Tas bija tikai loģisks nākamais solis, kuru neizdarot, mēs būtu vienā situācijā, bet izdarot – jau citā," Porziņģa neierašanos uz tikšanos ar kluba vadību skaidro brālis Jānis.

"Interesanti, cilvēki no malas, kam ir kāda saistība ar šo, man pēc tam ir pārmetuši – cik neprofesionāli! Sak, paskatieties uz Melo – cik labi ar visu notiekošo tika galā viņš... Un tad man šķiet: paga, paga – patiesībā, ja viņš kādreiz par kaut ko būtu pacīnījies, mēs šādā situācijā vispār nebūtu! Tad Kristapam nebūtu šis sitiens jāņem uz sevi! Jo tā sāpe jau nav par kādām personiskām interesēm vai ambīcijām, tā ir par kopējo kārtību. Tas būtu bijis komandas līdera uzdevums, taču Melo un viņa padomdevēju loks tā arī nekad neko pat nemēģināja mainīt," norādījis basketbolista brālis.

Viņš arī uzskata, ka šobrīd runas par jauno līgumu nav aktuālas. "Jo, pirmkārt, tas ir vēl diezgan tālu, un, otrkārt – sezonas laikā var notikt tik daudz šobrīd neparedzamu lietu, ka patlaban kāda rēķināšana vai galvas lauzīšana par to būtu lieka laika tērēšana. Kristapam ir jābūt veselam, jānospēlē normāli, tas arī viss. Un pat tas ir nosacīti – kā zināms, Embīdam maksimālo līgumu nesen iedeva par 30 nospēlētām spēlēm..."

"Būtiskākais jautājums jau ir – ko tu vispār vēlies sasniegt savā karjerā? Jo nauda – ja Kristaps daudzmaz normāli nospēlēs, nekur jau tā nepaliks, tā būs. Te vairāk runa ir par citām vērtībām, nevis vienkārši līgumu, uz kura ātri uzlikt parakstu, lai varētu savākt naudiņu. Tāds galīgi nav mūsu mērķis, tāpēc mēs nesāksim drudžaini skaitīt minūtes vai rēķināt punktus. No realitātes beigu beigās nekur neaizbēgt, un to nevar neredzēt arī "Knicks". No viņu viedokļa – Kristaps šobrīd ir fokusa punkts, viņu nedrīkst pārāk apbižot. Citādi pēc gada pateiks, ka te nemaz nav tik forši... Otrs jautājums – uz ko tad šobrīd Ņujorkas publika nāk skatīties? Lielā mērā tas ir tieši Kristaps. Ar viņu ir jārēķinās," skaidro Jānis.Trāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties