30.09.2016. 00:50

Jānis Ikaunieks augustā intervijā Sportacentrs.com atzina, ka spēļu prakses iegūšanai tiek izskatīti dažādi īres varianti, tomēr galu galā mūsu futbolists palicis "Metz" un vismaz līdz ziemas pārtraukumam šai sakarā nekas nemainīsies. Kā Ikaunieks pastāstīja Sportacentrs.com, viņš šai periodā pārstāvēs "Metz II", ja vien... neiekļūs galvenajā komandā, kas, kā zināms, šosezon atkal spēlē Francijas spēcīgākajā līgā - "Ligue 1". Jānis norādīja, ka šobrīd viņš ikdienā trenējas ar galveno komandu, un pašsaprotams ir viņa paša mērķis.

Pagaidām gan Ikaunieks spēlē dublieru komandas rindās, un, kad kļuva skaidrs, ka latvietis īrē nedosies, 17. septembrī viņš piedalījās 4. kārtas spēlē Francijas 5. līgā "Metz II" rindās. Dublieru komanda ar Ikaunieku sastāvā izcīnīja pirmo uzvaru - 1:0 pret "Forbach". Mūsējam 86 minūtes. Sestdien "Metz" dublieriem izbraukuma spēle ar "Sarre Union US", bet pēc tam Ikaunieks pievienosies Latvijas izlasei, lai palīdzētu PK2018 kvalifikācijas turnīra cīņās pret Fēru salām un Ungāriju.

Turpinot Francijas tēmu, kā norādīts latviešu izcelsmes futbolista Igora Reja "Linkedin" profilā, viņš ir ne tikai futbolists, bet arī nekustamo īpašumu aģents. 23 gadus vecais futbolists ir izgājis "Sochaux" jaunatnes sistēmu, ir spēlējis šī kluba dublieru komandā Francijas 4. līgā, bet šobrīd pārstāv amatieru 5. līgas komandu "Angoulême" (Ikaunieka "Metz II" arī spēlē 5. līgā, taču citā grupā - savstarpēja tikšanās nav iespējama) un, kā izskatās, lielus augstumus profesionālajā futbolā diez vai vēl sasniegs un paralēli cenšas gūt ieņēmumus citā sfērā. Kā zināms, 2013. un 2014. gadā Rejs aizvadīja vairākas (sešas) spēles Latvijas U-21 izlasē, gūstot arī divus vārtus - mačos pret spēcīgajām Ukrainas U-21 (1:5) un Horvātijas U-21 (1:3). Pēdējo spēli Latvijas U-21 izlasē viņš aizvadīja 2014. gada 8. septembrī.

Visbeidzot, kā liecina Sportacentrs.com rīcībā esošā informācija, Aleksandrs Cauņa ir iekļauts Latvijas izlases kandidātu paplašinātajā sarakstā, un mūsu valstsvienības treneru štābs lūkos skaidrot, kāda ir situācija ar mūsu pussarga veselības stāvokli. Lai gan saprotams, ka Cauņa tikai nupat atguvies no kārtējās traumas (vēlam veselību!) un cerību redzēt viņu izlases kreklā jau drīzajos oktobra mačos ir pavisam nelielas, pilnībā viņa variants attiecībā uz mačiem pret Fēru salām un Ungāriju atmests nav.

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801