05.08.2015. 09:49
Florbola sabiedrībā lielu popularitāti ieguvuši daudzi un dažādi "3 pret 3" florbola turnīri. Pagājušo Ziemassvētku laikā Biedrība "Florbola attīstības aģentūra" (FAA) aicināja visus izmēģināt spēkus šādā vienas dienas turnīrā, taču tagad ir pienācis laiks spert nākamo soli - vēlamies jūs iepazīstināt ar Mini Florbola Līgu (MFL). Tā notiks no oktobra līdz maijam un visas spēles tiks aizvadītas Rīgas Olimpiskajā sporta centrā katru ceturtdienas vakaru.

Kāpēc spēlēt "3 pret 3"?Florbola spēle 3 pret 3 ir daudz dinamiskāka par tradicionālo. Kaut arī vienas spēles ilgums ir 12 minūtes, šajā laikā katrs spēlētājs daudz biežāk iesaistās spēlē un darbojas ar bumbiņu. Mazāks laukums nozīmē vairāk metienu un vairāk gūtu vārtu – tas, ko vēlas katrs florbolists. Tā ir arī lieliska iespēja uzlabot savu tehniku un paaugstināt meistarību.

Kāpēc piedalīties Mini Florbola Līgā?Spēles norisināsies ceturtdienās Rīgas labākajā un ērtākajā sporta arēnā. Katru nedēļu tiks aizvadītas vairākas spēles un katra komanda izspēlēs divas līdz trīs spēles dienā. Spēļu kalendārs būs zināms krietnu laiku iepriekš. Komandām nav jāsatraucas par sporta zāles meklēšanu, tiesnešu un sekretariāta nodrošināšanu.

MFL tiks nodrošināti foto un video apskati, detalizēta komandu un spēlētāju statistika, kā arī balvas labākajiem spēlētājiem. Maksimālais komandu skaits - 24. Vairāk informācija par turnīru atrodama oficiālajā mājas lapā – miniflorbols.lv.

Mini Florbola Līgu organizē Biedrība "Florbola attīstības aģentūra" sadarbībā ar Latvijas Florbola savienību.

Mini Florbola Līga- lieliska alternatīva tradicionālajam florbolam- pirmais ''3 pret 3 ar vārtsargiem'' čempionāts Latvijā- no oktobra līdz maijam- katru ceturtdienu uz diviem florbola laukumiem- modernākajā sporta kompleksā Rīgā - Rīgas OSC- sponsoru balvas, intervijas, foto un video apskati visas sezonas garumā- balvas labākajiem gan regulārajā sezonā, gan izslēgšanas spēlēs- viena dalības maksa no komandas bez jebkādām papildus maksāmTrāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties