14.10.2015. 23:16
Izraēlas izlases galvenais treneris Eli Gutmans pēc 2016. gada Eiropas čempionāta atlases turnīra beigām informēja vadību par atkāpšanos no amata, vēsta Izraēlas Futbola asociācijas mājaslapa.

"Man bija privilēģija pēdējos divus atlases ciklus vadīt Izraēlas izlasi, un iespēja vadīt Izlasi ir trenera augstākais pakāpiens," sacīja Eli Gutmans. "Biju sev nospraudis mērķi finišēt trešajā vietā. Šo mērķi neizpildījām, tāpēc esmu gatavs paiet malā."

Izraēlas izlase ciklu sāka ar trim uzvarām trīs spēlēs, taču nākamajās septiņās ieguva tikai četrus punktus un ar 13 punktiem grupā palika ceturtajā pozīcijā. Pirms pēdējās kārtas Izraēla vēl saglabāja cerības uz izkļūšanu no grupas – pašai bija jāuzvar Beļģijā un jācer uz bosniešu klupienu Kiprā. Nepiepildījās neviens no nosacījumiem – Izraēla zaudēja ar 1:3, bet bosnieši uzvarēja ar 3:2.

Izraēlas Futbola asociācijas galva Ofers Eini sacīja, ka nesteigsies ar jauna galvenā trenera noteikšanu: "Nevēlos jaunā trenera identitāti atklāt nākamo dienu laikā, to noteiksim pēc nopietnas un rūpīgas izpētes.

57 gadus vecais Gutmans trenera karjeras laikā vadījis virkni Izraēlas klubu, 1999. un 2010. gadā kļuvis par Izraēlas čempionu, kā arī strādājis ar Kipras klubu AEL. Izraēlas izlase pirmajā ciklā Gutmana vadībā ar 14 punktiem 10 mačos ieņēma trešo vietu, paliekot aiz Portugāles un Krievijas un neizkļūstot no grupas.

Izmantotie resursi:The Israel Football Associationget_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties