02.02.2015. 11:46
Sadarbojoties tūrisma operatoram “Travel ART LV” un Latvijas Hokeja federācijai, izdots ceļvedis Latvijas hokeja izlases līdzjutējiem uz Pasaules čempionātu hokejā Prāgā “Pasaules Pazinējs”.

28 lapaspusēs apkopota informācija par faniem noderīgām lietām – “O2” arēnu, kur Latvijas hokeja izlase aizvadīs spēles, hokeja biļetēm, sabiedrisko transportu, pārtikas cenām, izklaidi un citu noderīgu informāciju. Ceļvedis arī dod praktiskus padomus, ko līdzjutējiem darīt brīvajā laikā.

“Mēs gribam sadarboties ar faniem, un viens no šīs sadarbības ir žurnāls “Pasaules Pazinējs”. Ļoti labs un noderīgs žurnāls, un domāju, ka mēs arī turpmāk turpināsim sadarboties ar mūsu faniem,” teic Latvijas Hokeja federācijas prezidents Kirovs Lipmans. Viņš uzsver, ka Latvijas hokeja līdzjutēji ir ļoti labi un pasaulē jau plaši pazīstami, un hokeja fanu dēļ Latviju apskauž citas hokeja lielvalstis. “Laikam fani ir viens no iemesliem, kādēļ mēs tik ilgi esam augstākajā elitē. Latvijas izlase jau kopš 1997. gada ir A grupā, un no sirds gribu pateikties faniem,” pauž K. Lipmans.

Arī Latvijas izlases ģenerālmenedžeris Māris Baldonieks uzsver, ka žurnāls “Pasaules Pazinējs” ir liels atspaids faniem un arī izlases spēlētājiem.

“Pasaules Pazinējs” arī vēsta, ka Prāgā, līdzīgi kā iepriekšējos čempionātos, latviešiem būs pašiem savs krogs “Prāgas Baltie Krekli”, kurā šogad muzicēs grupa “Mākoņstūmēji”. Grupas solists Māris Aizpurietis sola, ka pēc Latvijas izlases spēlēm 4., 6. un 8. maijā krodziņā valdīs patiesa līksmība un neskanēs neviena skumja dziesma.

“Šis jau būs septītais krodziņš pasaules čempionāta norises vietā, septītais “Pasaules Pazinēja” numurs, “Mākoņstūmējos” ir septiņi mūziķi. Mēs ceram, ka Latvijas hokeja izlases izcīnīs vismaz septīto vietu, un uz Prāgu atbrauks vismaz 7777 līdzjutēju no Latvijas,” pauž kluba “Četri Balti Krekli” pārstāvis Ainārs Tamisārs.

Šis jau ir septītais ceļvedis uz hokeja čempionātu ar nosaukumu “Pasaules Pazinējs”. Pirmais tapa 2008. gadā, kad līdzjutēji devās atbalstīt izlasi uz tālo Kanādu.

“Pasaules Pazinējs” ir bezmaksas izdevums, kas pieejams Latvijas Hokeja federācijā, “Travel Art LV” birojā, hokeja hallēs, tūrisma aģentūrās un fanu klubos. Tāpat „Pasaules Pazinējs” būs pieejams Latvijas hokeja izlases pārbaudes spēlēs pirms čempionāta. Šo izdevumu varēs saņemt arī “Dinamo Rīga” spēles laikā un tūrisma izstādē “Balttour”

“Pasaules Pazinēja” elektroniskā versijaAglonas vidusskolas sporta halle Aglona, Daugavpils 6b, Aglonas p., Aglonas n., LV-5304
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties