11.01.2014. 23:14
Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Bufalo "Sabres" paziņojis par vairākām sastāva izmaiņām. Krievijas U20 izlases uzbrucējs Mihails Grigorenko ir nosūtīts uz Kvebekas junioru hokeja līgu (QMJHL), savukārt no savainoto spēlētāju saraksta izņemts centrs Koudijs Hodžsons.

Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Teda Nolana un uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvēto klubu Bufalo "Sabres" skārušas jūtamas sastāva izmaiņas. Viena no tām ir komandas centra Koudija Hodžsona atgriešanās ierindā.

19.decembra spēlē pret "Bruins" viens no "Sabres" līderiem Hodžsons iedzīvojās savainojumā un bija spiests izlaist astoņas spēles. Šodien Bufalo vienība paziņojusi par 23 gadus vecā centra izņemšanu no savainoto spēlētāju saraksta.

Hodžsona dalību nākamajā spēlē (12.janvārī pret "Capitals") apstiprināja arī "Sabres" treneris Teds Nolans, norādot, ka uzbrucējs bija gatavs spēlēšanai jau iepriekšējā mačā, tomēr komandas vadība izvēlējās drošāko ceļu. "Sabres" treneris atklāja, ka ierindā būs arī Ville Leino, kurš tika savainots 31.decembra mačā ar "Jets".

Neskatoties uz spēļu izlaišanu, Hodžsons joprojām ir "Sabres" rezultatīvākais hokejists ar 19 (8+11) punktiem 33 spēlēs. Metam Mulsonam ir 18 (8+10) punkti 30 mačos, Taileram Enisam – 43 spēlēs 16 (8+8), Kristianam Ērhofam 42 spēlēs izdevies tikt pie 15 (2+13) punktiem, bet Bufalo rezultatīvāko spēlētāju piecinieku noslēdz Girgensons ar 14 (4+10) punktiem 42 mačos.

Sakarā ar abu uzbrucēju – Hodžsona un Leino – atgriešanos ierindā loģiski rodas kāds, kuram mazinās spēles laiks, un "Sabres" jau paziņojis par divu uzbrucēju nosūtīšanu uz zemāku līgu klubiem. Uz Amerikas Hokeja līgu (AHL) devies Juhans Larsons, Ročesteras "Americans" uzņems arī pasaules U20 čempionu Rasmusu Ristolainenu, kura vietā "Sabres" no AHL izsauca Breidenu Maknebu. Jāpiebilst, ka Ristolainens AHL uzturas jau kopš pagājušā gada novembra.

Otrais uzbrucējs ir Krievijas U20 valstsvienības spēlētājs Mihails Grigorenko, kurš sezonu turpinās Kvebekas junioru hokeja līgas (QMJHL) klubā Kvebekas "Remparts". Pirms U20 pasaules čempionāta "Sabres" vēlējās Grigorenko norīkot uz "Americans", tomēr tas nebija saskaņā ar līgas noteikumiem.

Izmantotie resursi:The Official Web Site - Buffalo SabresTatnaftas kausa cīņas mākslu Federācija Jaunciema gatve 322, Rīga, LV-1015
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties