02.03.2014. 18:14

, LSM.LV - Sports

Vārtus Latvijas klubam spēlē pret Rietumu konferences pastarīšiem guva Džeimijs Džonsons un Gunārs Skvorcovs. Rīgas "Dinamo" hokejistiem Baltkrievijā pārtrūka piecu uzvaru sērija.

Viesiem cīņas sākumā izdevās bīstamāki uzbrukumi, un Džonsons 7. minūtē atklāja rezultātu, kad saņēmis tālu un precīzu piespēli no Marcela Hosas, izslidoja viens pret vārtiem un pārspēja mājinieku vārtsargu Larsu Haugenu. Taču noturēt vadību līdz pārtraukumam Rīgas "Dinamo" nespēja, jo cīņā Mikaela Telkvista vārtu priekšā savu iespēju izmantoja Andrejs Stasjs.

Neveiksmīgs Rīgas "Dinamo" izvērtās otrais periods, kurā abām komandām nebija daudz iespēju gūt vārtus, taču minskieši atrada iespēju divreiz pārspēt Telkvistu. Trešdaļas vidū trīs minūšu intervālā vispirms neapturami līdz vārtiem izlauzās Aleksandrs Materuhins, bet Rihards Lintners ar spēcīgu metienu no zonas vidus panāca jau 3:1. Pēdējā minūtē pirms pārtraukuma viesi ielaida vēl vienus vārtus, ko tiesnesis neieskaitīja, jo mirkli iepriekš fiksēja Balkrievijas klubam skaitliskā sastāva pārkāpumu.

Pēdējā trešdaļā Telkvistu vārtos aizstāja Jakubs Sedlāčeks, un uz brīdi Rīgas "Dinamo" aktivizējās uzbrukumā, taču mainīt spēles gaitu neizdevās. Perioda vidū bijušais Rīgas kluba spēlētājs Tomašs Surovijs izmantoja skaitlisko pārsvaru un guva ceturtos vārtus. Tiesneša kļūda, nefiksējot aizmuguri, palīdzēja viesiem vienus vārtus atgūt, kad precīzs bija Skvorcovs, tomēr cīņas priekšpēdējā minūtē Zbineks Irgls raidīja Latvijas kluba tukšajos vārtos piekto ripu.

Uz Minsku neaizbrauca muguras savainojumu ārstējošais Sandis Ozoliņš, kā arī nelielus savainojumus guvušie Pols Ščehura un Georgijs Pujacs, kuri visi trīs ierindā atgriezīsies 4. martā spēlē pret "Donbass". Pēc kājas traumas turpina ārstēties Gints Meija, bet nopietni savainojumi ir Oskaram Cibuļskim, Arvīdam Reķim, Mikam Indrašim un Kailam Vilsonam. Pozitīvas dopinga analīzes dēļ laukumā nevar doties Vitālijs Pavlovs.

Atkarībā no konkurentu spēļu rezultātiem un pašu sekmēm pēdējā spēlē Rīgas "Dinamo" regulāro sezonu var pabeigt ar 3. līdz 6.vietu Rietumu konferencē.

KHL spēle:

Minskas "Dinamo" - Rīgas "Dinamo" 5:2 (1:1, 2:0, 2:1)

Vārtus guva: Andrejs Stasjs, Aleksandrs Materuhins, Rihards Lintners, Tomašs Surovijs, Zbineks Irgls - Džeimijs Džonsons, Gunārs Skvorcovs

Vārtsargi: Larss Haugens - Mikaels Telkvists (no 40:00 Jakubs Sedlāčeks)