28.01.2017. 21:59

Jau ziņojām, ka par "Halls Winter Rally 2017" uzvarētājiem sestdien tika kronēta lietuvieša Dominika Butvila ekipāža, kurai šī bija debija ar ''Škoda Fabia R5'' automašīnu. Otrais palika Giedrius Notkus, kurš savam tautietim zaudēja minūti un 11 sekundes. Trešo vietu izcīnīja Martinas Samsonas, kurš trasē devās ar Jāņa Vorobjova ''Mitsubishi Mirage'' automašīnu.

Ceturto vietu absolūti un pirmo N4 klasē izcīnīja Jānis Vorobjovs, kuram pirmo reizi stūrmanis bija Ivo Pūķis.

"Viss noritēja pēc plāna. Jānis precīzi zina, ko grib dzirdēt, un tas atvieglo manu darbu. Protams, lai mehānisms strādātu kā pulkstenis, ir vajadzīgs vairāk laika. Man tā ir jauna pieredze un noteikti pozitīva," tā pēc sava pirmā rallija ar Vorobjovu atzina Ivo Pūķis.

Jāatzīmē, ka LARC2 jeb N4 klasē Vorobjovam pārliecinoša pirmā vieta, otrās vietas ieguvēju Vaški apsteidzot par vairāk nekā četrām minūtēm.

Izmantotie resursi:Vorobjovs Racing