23.04.2012. 11:33
Latvijas hokeja izlasei gaidāmajā pasaules čempionātā nepalīdzēs uzbrucējs Raitis Ivanāns, portālam “Delfi” apstiprināja Latvijas Hokeja federācijā (LHF).

Kā pastāstīja LHF preses sekretārs Māris Gorbunovs, tad Ivanāns valstsvienībai nepievienosies ģimenes apstākļu dēļ, taču sīkāk pastāstīt par šo situāciju viņš nevarēja.

Jau vēstīts, ka šajā pavasarī Latvijas izlasei traumu dēļ nevar palīdzēt Māris Jass, Toms Hartmanis, Mārtiņš Karsums, Lauris Dārziņš un arī Jēkabs Rēdlihs. Tāpat izlasei nepalīdzēs aizsargs Arvīds Reķis un uzbrucējs Herberts Vasiļjevs.

Šogad kandidātu sarakstā nav iekļauts ilggadējais Latvijas izlases uzbrucējs Aleksandrs Ņiživijs, kurš pēc pagājušā gada pasaules čempionāta no valstsvienības atvadījās.

Šajā sezonā latviešu uzbrucējs Raitis Ivanāns spēlēja "Flames" fārmklubā Abotsfordas "Heat", AHL čempionātā 27 spēlēs ir ticis pie septiņiem (2+5) rezultativitātes punktiem. Viņa kontā arī viena spēle Kalgari "Flames" sastāvā NHL, kurā ar rezultativitāti neizcēlās. Šobrīd Abbotsfordas "Heat" komanda divas spēles pirms regulārā sezonas beigām ir nodrošinājusi vietu izslēgšanas spēlēs. Tomēr, kā ziņo Kalgari "Flames" ģenerālmenedžeris Džeims Fīsters, Ivanāna palaišanas mērķis ir spēlētāja gatavošanās un piedalīšanās pasaules čempionātā.

Latvijas izlases sastāvā raženais uzbrucējs ir aizvadījis septiņas spēles, no kurām sešas 2008. gadā pasaules čempionātā Halifaksā. Šajās spēlēs rezultativitātes punktus nav guvis, nopelnot 33 soda minūtes.Fit Fitness, SIA Brīvības 180, Rīga, LV-1012
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties