30.05.2015. 20:30
Starptautiskā Tenisa federācija (ITF) sestdien, 30. maijā, noraidīja Lielbritānijas prasību atļaujot slovēnim Aljažam Bedenem Lielbritāniju pārstāvēt Deivisa kausā un olimpiskajās spēlēs. Tikmēr identiska Vācijas prasība Dastina Brauna sakarā apmierināta.

Ranga 75. vietā esošais Bedene, kurš pie Lielbritānijas pases tika šogad, iepriekš jau ir spēlējis Deivisa kausa sacensībās citas izlases sastāvā, pārstāvot savu dzimteni Slovēniju. Bedenes kontā Slovēnijas sastāvā ir trīs spēles no 2010. līdz 2012. gadam.

Divas dažādas valstīs drīkst pārstāvēt junioru un pēc tam pieaugušo līmenī, bet ne kā šajā konkrētajā Bedenes gadījumā. 25 gadus vecais Bedene Lielbritānijā dzīvo kopš 18 gadu vecuma.

Britiem ir 30 dienas laika, lai iesniegtu apelāciju ITF Direktoru padomē. Ja arī tā tiks noraidīta, pēdējā instance, kurā griezties, būs Sporta arbitrāžas tiesa. Ja Bedenem ļautu spēlēt britu komandā, viņš kļūtu par otro numuru aiz Endija Mareja.

Nedaudz atšķirīgs ir Jamaikas vācieša Dastina Brauna gadījums. Viņš ir piecas reizes spēlējis Jamaikas izlasē, pēdējo reizi šo valsti pārstāvot 2003. gadā. Braunam Vācijas komandā ir atļauts spēlēt, jo viņa pieteikums pārstāvēt citu komandu tika veikts, kad vēl bija spēkā iepriekšējie ITF noteikumi. Brauns līdz šim Vācijas komandā nebija ticis pie vārda, jo šīs valsts federācijai bija misēklis ar dokumentāciju.Bulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties