02.07.2014. 15:45
Ja Krievijas Futbola federācija (RFS) izlems priekšlaicīgi lauzt līgumu ar valstsvienības galveno treneri Fābio Kapello, kompensācijā itāliešu futbola speciālistam būs jāizmaksā 25 miljoni ASV dolāru, atsaucoties uz avotu RFS, vēsta ITAR-TASS.

"Pēc veiksmīga snieguma Pasaules kausa kvalifikācijas ciklā līguma nosacījumi starp Kapello un Krievijas Futbola federāciju mainījās," atklāj avots. "Ja iepriekš kompensācijas summa par vienpusēji lauztu līgumu pirms tā termiņa beigām bija pieci miljoni ASV dolāru, tad tagad tā ir aptuveni 25 miljoni ASV dolāru."

Jāpiebilst, ka pašreizējais līgums starp Krievijas Futbola federāciju un Kapello ir spēkā līdz 2018. gadam, kad Krievijā plānots notikt Pasaules kausa finālturnīram.

Tikmēr RFS prezidents Nikolajs Tolstihs norāda, ka šobrīd nebūtu īstais laiks runāt par līguma laušanu, jo tas vēl ir spēkā. "Šobrīd svarīgi ir veikt dziļu un daudzpusīgu Krievijas izlases snieguma analīzi, arī treneru darbam. Ir jāizdara pareizie secinājumi."

Tolstihs atgādina, ka jau drīz sāksies kvalifikācijas turnīrs 2016. gada Eiropas čempionāta finālturnīram un ir jāsagatavo konkurētspējīga komanda. "Runa nav par līguma laušanu ar Kapello un kompensācijas izmaksāšanu, bet gan par sadarbības turpināšanu."

Krievijas izlase finālturnīrā Brazīlijā spēlēja H apakšgrupā, trīs spēlēs izcīnot divus punktus un ieņemot trešo vietu, kas neļāva iekļūt astotdaļfinālā. Krievijas futbolisti cīnījās neizšķirti 1:1 gan ar Dienvidkoreju, gan Alžīriju, kā arī ar 0:1 piekāpās Beļģijai.

Izmantotie resursi:ITAR-TASSMonAuto Carting, sporta klubs Skrīveri, Vēja 5, Skrīveru n., LV-5125
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties