07.06.2016. 11:02
Iepriekšējā Eiropas čempionāta fināliste Itālija pirmdien guva uzvaru noslēdzošajā pārbaudes spēlē pirms šī gada turnīra, kas sāksies jau šonedēļ, ar rezultātu 2:0 (1:0) savā laukumā apspēlējot Somiju.

Itālija vadībā izvirzījās 27.minūtē, kad Antonio Kandreva realizēja 11 metru soda sitienu. Turpinājumā četrkārtējā pasaules čempione Itālija turpināja dominēt un punktu mačam 71.minūtē ar vēl vieniem gūtajiem vārtiem pēc Kandrevas centrējuma pielika Daniēle de Rosi.

"Turpinām strādāt un nepieciešams ar kājām palikt pie zemes," teica Itālijas izlases galvenais treneris Antonio Konte. "Uzvarējām abās pārbaudes spēlēs (pirmajā ar 1:0 pret Skotiju) un pēc nedēļas tiksimies ar Beļģiju. Mums jācenšas uzlabot mūsu tempu, kā arī dažas taktiskās shēmas."

Eiropas čempionāta grupu turnīrā Itālijas izlase spēkosies ar mājinieci Franciju, kā arī ar Beļģiju un Zviedriju.

Tāpat panākumu pirmdien izcīnīja arī Islande, kas savā laukumā ar rezultātu 4:0 (3:0) sagrāva Lihtenšteinu. Šajā mačā pa vieniem vārtiem guva Kolbeins Sigtorsons, Birkirs Saivarsons, Alfrēds Finbogasons un pazīstamais nu jau 37 gadus vecais Eidurs Gudjonsens.

Islandes izlase, kas piedalīsies savā pirmajā finālturnīrā vēsturē, sacentīsies vienā grupā ar Portugāli, Austriju un Ungāriju.

Jau vēstījām, ka Polijas futbola izlase pirmdien savā pēdējā pārbaudes spēlē nespēja gūt vārtus pret Lietuvu - spēle abu kaimiņvalstu futbola izlašu starpā Krakovā noslēdzās neizšķirti 0:0.

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222