22.06.2015. 10:28
Pēc tam kā Itālijas regbija izlase zaudēja nedēļu no sava sagatavošanās posma pirms Pasaules kausa regbijā, sporta veida federācija ir piekritusi regbistu prasībām un palielinājusi spēlētājiem paredzētās kompensācijas.

Gatavojoties Pasaules kausam regbijā, kas norisināsies šī gada rudenī Anglijā, Itālijas regbija izlase atteicās sākt treniņnometni, jo spēlētāji uzskatīja, ka federācijas piedāvātā bonusu sistēma nav viņiem pieņemama. Tāpēc regbisti sāka streiku, kas ilga vienu nedēļu.Galvenais neapmierinātības iemesls bija saistīts ar kompensāciju izmaksām tiem spēlētājiem, kuri pašlaik ir sākuši sagatavošanās posmu, bet kādu iemeslu dēļ tiks atskaitīti vēlāk. Regbisti uzskatīja, ka viņiem paredzētā kompensācija ir pārāk maza.

Vakardien Itālijas regbija federācija izplatīja paziņojumu, ka ir panākta vienošanās ar spēlētājiem un izlase, lai arī ar nedēļas nokavēšanos, taču 40 cilvēku sastāvā šodien sāks savu gatavošanos četrgades nozīmīgākajam regbija turnīram.Interesanti, ka FIR prezidents Alfredo Gavazi pirms kāda laika bija izteicies, ka viņu ļoti sarūgtina sportistu attieksme un šāda lietu kārtošanas maniere.

Itālijas regbija izlase Pasaules kausā ir ielozēta D grupā, kur viņiem priekšā stāsies Īrija, Francija, Rumānija un Kanāda.

Tāpat ir jāpiemin, ka savu pirmo sastāvu, gatavojoties Pasaules kausam un pārbaudes mačam ar Samoā izlasi, nosauca arī Jaunzēlandes valstsvienība. Kā galvenais pārsteigums šajā gadījumā jāmin piecu debitantu piesaiste, no kuriem četri pārstāv divas valsts vadošās "Super Rugby" čempionāta komandas – "Hurricanes" un "Highlanders", viņu vidū ir Vaisake Naholo, Lima Sopoaga, Džeimijs Broudhērsts, Nehī Milders-Skaders, kā arī "Crusaders" pārstāvis Koudijs Teilors.

Jāpiebilst, ka Jaunzēlandes izlase pēdējos gados veic sastāva atjaunošanu, tāpēc kopš iepriekšējā Pasaules kausa komandā ir debitējuši jau 33 spēlētāji, pašlaik vienībā ir 41 regbists un vienības vidējais vecums uz šo brīdi ir 27 gadi. Tiesa, komandas vadība uz to nedomā apstāties un nākamajā mēnesī, kad viņiem ir paredzētas spēles pret Jaunzēlandes maoru izlasi un "Barbarians" vienību, varētu piesaistīt vēl atsevišķus spēlētājus.

Izmantotie resursi:Planet Rugby | Rugby Union News, Live Rugby...Live rugby 2015 | Aviva Premiership 2015 |...get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties