26.07.2014. 20:00
Itālijas U-18 basketbola izlase sestdien Turcijā notiekošā Eiropas čempionāta trešajā spēlē pārspēja Polijas vienaudžus, kas ļāvis Latvijas izlasei vēl pirms cīņas noslēguma spēlē ar Beļģiju garantēt vietu sacensību nākamajā kārtā.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Lielisku sniegumu uzvarētāju rindās demonstrēja Luka Saverīni, kurš guva 17 punktus un izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas.

Līdz ar to Latvijas izlasei pat zaudējums pret Beļģiju ļaus iekļūt turnīra nākamajā kārtā, jo latvieši savstarpējā spēlē pārspēja Polijas vienaudžus.

Kā zināms, pirmajā A apakšgrupas kārtā Latvija ar rezultātu 55:72 piekāpās Itālijas valstsvienībai, bet piektdien spraigā galotnē ar 72:68 uzvarēja Poliju.

Savukārt Beļģija vispirms ar 63:67 piekāpās Polijai, bet pēc tam piektdien negaidīti ar 79:75 pārspēja Itāliju.

Līdz ar to šobrīd A apakšgrupā Itālijai ir divi panākumi, bet Latvijai un Beļģijai, kuras pašlaik aizvada savstarpējo spēli, kā arī Polijai - pa vienam.

Kopumā šajā Eiropas čempionātā piedalās 16 komandas, kas pirmajā posmā sadalītas četrās apakšgrupās pa četrām katrā. Katras apakšgrupas trīs labākās valstsvienības kvalificēsies otrajam posmam, kamēr vājākās pirms cīņas par vietas saglabāšanu augstākajā divīzijā aizvadīs grupu turnīru savā starpā. Tikmēr 12 spēcīgākās izlases otrajā posmā būs sadalītas divās apakšgrupās pa sešām katrā.

No otrā posma ceturtdaļfinālam kvalificēsies katras apakšgrupas četras spēcīgākās komandas, bet divas vājākās piebiedrosies pirmā posma neveiksminiecēm, lai cīnītos par 9.-16.vietu Eiropas čempionātāViesu nams Vidzeme, SIA, Peintbola parks Viesu nams Vidzeme, SIA, Peintbola parks "Ieviņas", Sējas n., LV-2142
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties