16.02.2014. 18:49
Itālijas "Serie A" tiek aizvadīta 24. spēļu kārta. Tās ietvaros "Milan" savā laukumā, pateicoties spīdošiem Mario Balotelli vārtiem mača izskaņā, spēja izcīnīt trīs punktus pret "Bologna" (1:0). "Inter" izbraukumā ar 1:2 triumfēja pret Itālijas kausa finālisti "Fiorentina", uzvaras vārtus guva argentīnietis Mauro Ikardi, bet "Juventus" savā laukumā atzīmēja trenera Antonio Kontes 100. spēli ar komfortablu uzvaru pār "Chievo" ar 3:1.

Mario Balotelli vēlie brīnumvārti palīdzēja „Milan” pārvarēt sīksto „Bologna”, bet nespodrais sniegums šajā mačā rada pamatotas bažas pirms gaidāmās spēles Čempionu līgā pret Madrides „Atletico”. Klarensa Zēdorfa vīriem sagādāja grūtības izveidot rezultatīvas vārtu gūšanas iespējas, bet viss mainījās uz labo pusi pēc mirkļa maģijas no Balotelli puses, kurš četras minūtes līdz pamatlaika beigām izrāva trīs punktus. Itālijas izlases futbolists sita aptuveni no 32 metriem, un bumba nonāca precīzi tālajā augšējā vārtu stūrī (1:0). Pats uzbrucējs kā jau parasti neizrādīja nekādas emocijas pēc fantastiskā vārtu guvuma, tieši otrādi, izskatījās, ka Balotelli bija neapmierināts. „Bologna” divreiz bija tuvu, lai atklātu rezultātu ar Džonatana Kristaldi sitienu no gaisa, taču garām, bet pēc tam Kristians Abjati, kurš aizvadīja spīdošu maču, paguva atvairīt Lazaros Kristodolopolus bīstamo šāvienu no soda laukuma līnijas.

Mauro Ikardi izšķirošie vārti 65.minūtē atnesa „Inter” pirmo izbraukuma uzvaru šogad (pēdējā uzvara viesos bija pagājušā gada novembrī pret „Udinese”) un iemeta sprunguli „Fiorentina” ceļā uz Čempionu līgas vietu. Rodrigo Palasio nebija guvis vārtus kopš Milānas derbija decembrī, bet šajā mačā uzbrucējs sagādāja pastāvīgas problēmas mājinieku aizsardzībai un 34. minūtē atklāja rezultātu. Argentīnietis apstrādāja Fredija Gvarina piespēli ar krūtīm un, nevilcinoties, pārspēja mājinieku vārtsargu Netu (0:1). „Inter” dominēja 1.puslaikā, bet Huans Kvadrādo no 23 metriem bija precīzs, samulsinot vārtsargu un gūstot otros vārtus tikpat mačos (1:1). Uzvarētāju noskaidrot izdevās jau 2.puslaika vidū, kad uz maiņu nākušais Mauro Ikardi izmantoja Juto Nagatomo centrējumu un nogādāja bumbu vārtu tīklā (1:2). 22.minūtes līdz spēles beigām „Fiorentina” laukumā laida bijušo Vācijas futbola kluba „Bayern” uzbrucēju Mario Gomesu, kurš savainojuma dēļ, pēdējoreiz laukumā atrādījās septembrī, taču arī vācietis nespēja palīdzēt mājiniekiem atgūt zaudēto.

Pēc neizšķirta 2:2 pagājušajā nedēļā pret „Verona”, „Juventus” trenera Antonio Kontes 100. mačā atgriezās ar pārliecinošu 3:1 uzvaru pret „Chievo”, kas turīniešiem ļāva tabulā atrauties no tuvākās sekotājas „Roma” jau par 12 punktiem. Itālijas čempioniem šī bija 70. uzvara līgas ietvaros, kopš pie vadības stūres stājies bijušais valstsvienības futbolists Konte. Par spīti tam, ka uz soliņa atstāti bija Karloss Tevess un Pols Pogbā, „Juventus” kontrolēja bumbu 1.puslaikā, ko īpaši izcēla Kvadvo Asamoā satriecošie vārti no soda laukuma pusapļa pēc lieliskas saspēles ar Fernado Jorenti (1:0). Andrea Pirlo izpildīja brīvsitienu, ko ar pūlēm atsita Mikaels Agaci, bet pie atlēkušās bumbas pirmais bija Klaudio Markizio, kurš bez pūlēm dubultojot rezultātu (2:0). Turīnas pūlis pieklusa 51.minūtē, kad sarežģītā situācijās, mēģinot izsist bumbu ārpus soda laukuma, Stefans Lihšteiners trāpīja pa Martinu Kaseresu, un bumba pēc rikošeta ielidoja savos vārtos (2:1). Neilgi pēc tam, čempionāta līderi atjaunoja divu vārtu priekšrocību. Pirlo izpildīja stūra sitienu un kārtējo reizi sezonā precīzs ar galvu bija Jorente (3:1).

Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
Milan - Bologna 1 : 0 (0:0) Balotelli 86'
Fiorentina - Internazionale 1 : 2 (0:1) Kvadrādo 47' - Palasio 34' Ikardi 65'
Catania - Lazio 3 : 1 (1:1) Isko 1' Spoli 48' Peruci 58' - Mauri 45'
Juventus - Chievo 3 : 1 (2:0) Asamoā 17' Markizio 29' Jorente 58' - Kaseress 51'(sv)
Cagliari - Livorno 1 : 2 (1:0) Nenē 64' - Emersons 44' Paulinju 54'(11m)
Sassuolo - Napoli 0 : 2 (0:0) Džemaili 37' Insinje 55'
Atalanta - Parma 0 : 4 (0:1) Malinaro 9' Benalaune 74'(sv)
Genoa - Udinese 3 : 3 (0:2) Konatē 45' Džilardīno 69'79' - Basta 35' Bruno Fernades 40' Muriels 48'(11m)
Roma - Sampdoria 21:45
Hellas Verona - Torino 21:45