16.05.2015. 22:27
Trešo uzvaru pēdējās četrās Itālijas A sērijas spēlēs futbolā sestdien izcīnīja čempiontitulu jau nodrošinājusī Turīnas "Juventus", kas izbraukumā ar rezultātu 2:1 apspēlēja Milānas "Inter" vienību.

"Juventus", kam nedēļas lielākais notikums, protams, bija Madrides "Real" pieveikšana divu spēļu summā un iekļūšana UEFA Čempionu līgas finālā, šodien viesojās 140 kilometru attālajā Milānā, tiekoties ar vietējo "Inter". Duelis pazīstams kā Itālijas derbijs, jo tiekas divas tituliem bagātākās komandas Itālijas futbolā.

Žurnālista Džanni Breras nosauktais derbijs aizritēja ar mājinieku pārsvaru gan bumbas kontrolē, gan sitienu skaita ziņā. Jau devītajā minūtē argentīniešu uzbrucējs Mauro Ikardi atklāja rezultātu, tomēr pirmā puslaika izskaņā Nemanja Vidičs soda laukumā neatļauti kavēja Alesandro Matri, par ko saņēma brīdinājumu un tiesnesis nozīmēja 11 metru soda sitienu uz mājinieku vārtiem. Klaudio Markizio savu iespēju realizēja, atjaunojot līdzsvaru uz tablo - 1:1.

83. minūtē Alvaro Morata ar sitienu ārpus soda laukuma vārtu kreisajā apakšējā stūrī izrāva "Juventus" panākumu, tādējādi Turīnas komanda svinēja jau 25. uzvaru sezonā. "Inter" atlikušajās divās kārtās turpinās cīņu par iekļūšanu sešiniekā, kas garantētu dalību Eiropas līgas kvalifikācijas turnīrā.