18.10.2015. 23:45
Ar bezvārtu neizšķirtu noslēgusies Milānas "Inter" un Turīnas "Juventus" tikšanās. Mājiniekiem izdevās pārdot visas 79154 biļetes un iekasēt A Sērijas rekordsummu - 3,7 miljonus eiro -, tomēr sanākušajiem skatītājiem šoreiz nebija lemts redzēt vārtu guvumus.

Milānas "Inter" izvēlējās spēlēt ar rombu (4-3-1-2) un pamatsastāvā veica četras izmaiņas. Aleksa Telleša, Fredija Gvarina, Rodrigo Palasio un Žofrē Kondogbijā vietā laukumā devās Žuans Miranda, Žuans Žezušs, Marcelo Brozovičs un Stevans Jovetičs. Tikmēr viesiem bija divas izmaiņas – Ernanešu un Paulo Divalu aizstāja Klaudio Markīzio, kurš laukumā atgriezās pēc mēneša pauzes, un Simone Dzadza.

Spēle sākās kā jau derbijam pieklājas – ar daudz divcīņām un četrām dzeltenajām kartītēm jau pirmajās 16 minūtēs. Ja sākumā aktīvāk uzbruka Vecā sinjora, pēc tam iniciatīvu pārņēma Milānas "Inter", kas 29. minūtē arī radīja pirmo superiespēju. Mājinieki izspēlēja stūra sitienu, un Brozovičs, atrazdamies ieslīpi pretī vārtiem, no distances lieliski sita tālajā stūrī. Taču vēl labāks bija Džanluidži Bufons, kurš bumbu pārvirzīja pret vārtu pārliktni.

Otrajā puslaikā turpinājās dinamisks un abpusējiem uzbrukumiem bagāts futbols, taču iniciatīva nu atgriezās "Juventus" pusē. Jau pašā puslaika sākumā Samirs Handanovičs ar kāju glāba pēc Huana Kvadrado sitiena, bet 68. minūtē bija "Juventus" labākā izdevība. Pols Pogbā pretinieku soda laukumā uzvarēja cīņā par gaisa bumbu, Alvaro Morata, spēlējot ar muguru pret vārtiem, atdeva teicamu piespēli pavisam brīvajam Sami Kediram, taču viesu pussargs bumbu raidīja pret tālo vārtu stabu.

Pamatlaika izskaņā "Inter" tika pie diviem bīstamiem tiešajiem brīvsitieniem, tomēr vienreiz trāpīja sieniņā, bet otrajā epizodē sita pāri vārtiem. Mačs noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu, kas kopumā vairāk varēja apmierināt mājiniekus, taču līdz ar to turpinājās "Inter" sērija - jau sestā spēle pēc kārtas, kurā nav izdevies uzvarēt "Juventus".

Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
Roma – Empoli 3:1 (0:0) Pjaničs 56' De Rosi 59' Salahs 69' – Bihels 75'
Torino – Milan 1:1 (0:0) Bazelli 73' – Baka 63'
Bologna – Palermo 0:1 (0:1) Vaskess 23'
Atalanta – Carpi 3:0 (2:0) Pinilja 7' Gomess 43' Čigarīni 63'(11m)
Frosinone – Sampdoria 2:0 (0:0) Paganīni 53' Dionīzi 55'
Genoa – Chievo 3:2 (2:1) Pavoleti 13' Gakpē 17' Tahcidis 90'+3 – Paloski 1' Pelisjē 77'
Verona – Udinese 1:1 (1:0) Pacīni 41'(11m) – Tero 84'
Napoli – Fiorentina 2:1 (0:0) Insinje 46' Igvains 75' – Kaliničs 73'
Sassuolo – Lazio 2:1 (1:0) Berardi 7'(11m) Misiroli 60' – Andersons 67'
Inter – Juventus 0:0