14.12.2014. 16:20
Punktus Itālijas A sērijas futbola čempionāta cīņā svētdien zaudēja kopvērtējuma līdere Turīnas Juventus, kas savā laukumā nospēlēja 1:1 (1:0) ar Sampdoria komandu.Juventus dominēja lielāko daļu mača, bet guva...

Juventus dominēja lielāko daļu mača, bet guva tikai vienus vārtus, kad 12.minūtē pēc stūra sitiena izcēlās francūzis Patriss Evrā.

Tomēr otrajā puslaikā vienā no retajiem saviem uzbrukumiem Sampdoria atspēlējās, izceļoties Manolo Gabbiadīni.

Iepriekšējā A sērijas mačā pirms nedēļas Juventus izbraukumā cīnījās 0:0 ar Florences Fiorentina komandu. Tāpat Turīnas klubs nedēļas vidū neuzvarēja arī UEFA Čempionu līgas apakšgrupu turnīra pēdējā kārtā, nospēlējot 0:0 ar Spānijas čempioni Madrides Atletico.

Tāpat šajā mačā Juventus pārtrauca 25 uzvaru sēriju Itālijas čempionāta spēlēs savā laukumā.

A sērijas kopvērtējumā Juventus komanda 15 mačos iekrājusi 36 punktus, par četriem punktiem apsteidzot AS Roma futbolistus, kas savā kārtējā mačā svētdien viesosies pie Genoa.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa