30.06.2012. 23:45
2013. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā Itālijā šodien tikās Latvijas un Itālijas sieviešu basketbola izlases.

Uzvaru ar rezultātu 60:57 izcīnīja Itālijas izlase.

Jau no paša spēles sākuma vadībā atradās Itālijas komanda un tikai ceturtajā minūtē latvietes spēja izlīdzināt rezultātu 7:7, tomēr pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar minimālu mājinieču pārsvaru 14: 13. Otrajā ceturtdaļā, kas bija mazrezultatīva, itālietēm izdevās savu pārsvaru palielināt un noslēgt puslaiku savā labā ar rezultātu 31:22.

Trešo ceturtdaļu abas izlases aizvadīja līdzīgi, katra gūstot pa 13 punktiem un, ejot pēdējā pārtraukumā, rezultāts bija 44:35 Itālijas labā. Mača pēdējā ceturtdaļā itālietes savu pārsvaru turēja desmit punktu robežās, bet latvietēm izdevās divreiz pietuvoties līdz -6 un mača izskaņā samazināt starpību līdz -3, taču uzvaru itālietes neatdeva. Galarezultātā Itālija revanšējās par zaudējumu Rīgā ar 60:57.

Latvijas izlasē rezultatīvākā ar 16 punktiem bija Anete Šteiberga, bet 12 punktus sameta Kristīne Kārkliņa.

2013. gada Eiropas čempionāta finālturnīram, kas notiks Francijā, kvalificēsies grupas divas labākās komandas.