07.09.2015. 07:40
Islandes futbola valstsvienība svētdien pēc neizšķirta Reikjavikā pret Kazahstānu 0:0 pirmo reizi komandas vēsturē kvalificējās kādam no lielajiem finālturnīriem.

  • Latvijas futbola izlase cienīgā cīņā piekāpjas Čehijai vakar
  • Rūnijam atkārtojot rekordu, Anglijas izlase pirmā kvalificējas EČ vakar

Citās A grupas spēlēs Latvija ar 1:2 Rīgā zaudēja Čehijai, kas arī nodrošināja sev vietu 2016. gada Eiropas čempionāta (EČ) finālturnīrā, jo Turcija Konjā ar 3:0 pārspēja Nīderlandi.

Divas kārtas pirms turnīra beigām Islandei un Čehijai ir pa 19 punktiem, Turcijai 12, Nīderlandei 10, Latvijai četri un Kazahstānai divi.

B grupā Velsa Kārdifā spēlēja 0:0 pret Izraēlu, Bosnija un Hercegovina Zenicā ar 3:0 sagrāva Andoru, bet Kipra Nikozijā ar 0:1 zaudēja Beļģijai.

Divas kārtas pirms beigām Velsai ir 18 punkti, Beļģijai 17, Izraēlai 13, Bosnijai un Hercegovinai 11, Kiprai deviņi, bet Andorai punktu nav.

H grupā Itālija Palermo ar 1:0 uzvarēja Bulgāriju un ar 18 punktiem ir vadībā. Divi punkti mazāk divas kārtas pirms beigām ir Norvēģijai, kas ar 2:0 Oslo pārspēja Horvātiju, kam joprojām ir 15 punkti.Bulgārijai ir astoņi punkti, savukārt Malta un Azerbaidžāna Takvali spēlēja 2:2. Azerbaidžānai ir seši un Maltai divi punkti.

Sestdien vietu EČ finālturnīrā pirmā garantēja Anglijas izlase.

EČ kvalifikācijas turnīrā 53 komandas sadalītas deviņās grupās. Katras grupas divas labākās komandas un labākā trešās vietas ieguvēja kvalificēsies EČ finālturnīram, savukārt pārējās astoņas trešo vietu ieguvējas spēlēs izslēgšanas mačos.Ieviņas, viesu nams, peintbola un mini golfa parks Ieviņas, viesu nams, peintbola un mini golfa parks Murjāņi, "Ieviņas", Sējas n., LV-2142
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties