03.07.2016. 23:51
Par pēdējo pusfinālisti Eiropas čempionāta (EČ) finālturnīrā svētdien kļuva sacensību mājiniece Francijas valstsvienība, kas Parīzes piepilsētā Sendenī ar rezultātu 5:2 (4:0) ceturtdaļfinālā pārliecinoši apspēlēja turnīrā vairākas sensācijas sagādājušo Islandes futbola izlasi. Šī kļuva par EČ rezultatīvāko spēli.

Francija uzvaru praktiski nodrošināja jau pirmajā puslaikā, kad iesita četrus vārtus. Uzvarētājiem šajā mačā divreiz izcēlās Olivjē Žirū, bet pa vieniem vārtiem guva Pols Pogbā, Dimitrī Pajē un Antuāns Grīzmans. Savukārt Islandei ar precīziem sitieniem palīdzēja Kolbeins Sigtorsons un Birkirs Bjardnasons.

Līdz ar to sacensību pusfinālā Francija ceturtdien tiksies ar pašreizējo pasaules čempioni Vāciju, bet otrajā pārī Portugāle spēkosies ar Velsu.

Saistītie raksti

Kaut spēles ievadā Francijas pārsvars nebija milzīgs, tai ātri vien izdevās salauzt pretinieku pretestību - rezultātu atklāja 12.minūtē, kad Žirū izpildīja neatvairāmu sitienu ar kreiso kāju no tuvas distances, bet vēl astoņas minūtes vēlāk Pogbā bija veiklākais pēc stūra sitiena un panāca 2:0.

Pēc puslaika otrajā pusē spēle ritēja mierīgāk un viena laba iespēja pēc auta iemetiena bija arī Islandei, tomēr puslaika beigās Francija nepilnu divu minūšu laikā pamanījās iesist vēl divus vārtus - vispirms Pajē precīzi sita no soda laukuma robežas, bet brīdi vēlāk Grīzmans pārspēja bumbu pāri vārtsargam pretuzbrukumā.

'); $('#gallery-branding-main-26119').after(''); }else{ $('#gallery-branding-main-26119').after(''); $('#gallery-branding-main-26119').after(''); } if(typeof show_inner !== 'undefined' && show_inner == true){ $('#branding_right_gallery').css('background-position-x','0%').css('background-position-y','0%'); $('#branding_left_gallery').css('background-position-x','100%').css('background-position-y','0%'); } }else{ setTimeout(show_background_gal_26119, 500); } return true; } function addAdImp_26119(slider){ if(slider.atEnd){ $('#ad-impr-counter-26119').html(''); } return false; }