22.07.2016. 08:55
Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Ņujorkas "Islanders" varētu pamest savu līdzšinējo mājas spēļu arēnu un pārcelties uz citu halli, jo viņus neapmierina "Barclays Center" vadības attieksme.

Ņujorkas "Islanders" uz Bruklinu, kur atrodas "Barclays Center" arēna, kas tika atvērta sporta pasākumiem 2012. gadā, pārcēlās vien aizvadītās sezonas sākumā, iepriekš cīnoties uz "Nassau Veterans Memorial Coliseum" ledus. Tiesa, kā tiek ziņots, pēc vienas sezonas "Islanders" ir atkal gatavi mainīt savu mājas spēļu arēnu.

Iemesls šādai iespējamajai darbībai ir vienkāršs, proti komandas vadība un "Barclays Center" vadītāji nevar vienoties par arēnā veicamajiem uzlabojumiem, kas nepieciešami tieši hokeja spēlēs. Kā galvenais apstāklis tiek minēts sliktā ledus kvalitāte, ar ko ir jāsamierinās visas sezonas garumā, jo arēnas vadības prioritāte ir basketbols.

Kā iespējamais risinājums šai problēmai tiek minēts "Islanders" komandas pārcelšanās uz citu arēnu, tiesa, nepametot Ņujorku. Pašlaik tiek runāts, ka hokeja komandas vadītāji veic pārrunas ar MLB komandu Ņujorkas "Mets", lai būvētu jaunu hokeja arēnu blakus "Mets" arēnai, "Citi Field".

Interesanti, ka "Barclays Centers" arēna ir otrā mazākā visā NHL, jo mazāk par Ņujorkas halles 15 700 skatītāju vietām ir tikai Vinipegas "Jets" mājvietā, "MTS Center", kur ietilpst 15 294 līdzjutēji. Jāatgādina, ka lielākajās NHL arēnās ietilpība svārstās no 19 līdz 21 tūkstotim sēdvietu.

Izmantotie resursi:Trending News | theScore.comOzolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties