23.12.2017. 23:32

Mača pirmajā periodā starp Bostonas ''Bruins'' un Detroitas ''Red Wings'' aizritēja ar nelielu mājinieku pārsvaru, un 15. minūtē Breds Maršāns izmantoja lielo skaitlisko vairākumu (1:0). Minūti vēlāk ''Bruins'', spēlējot vairākumā, iekrita aizsardzībā, un Franss Nīlsens izlīdzināja spēles rezultātu - 1:1.

Otrajā periodā Detroita divas reizes spēlēja vairākumā, bet to izmantot nespēja, tādējādi pēc 40 minūtēm uz tablo joprojām 1:1. Trešajā perioda divus vārtus guva Patriss Beržerons, kurš otro ripu raidīja tukšos vārtos, un ''Bruins'' izcīnīja smagu uzvaru ar 3:1. Bostonai šī bija ceturtā uzvara pēc kārtas.

Citā spēlē Ņujorkas ''Islanders'' pārliecinoši ar 5:2 apspēlēja Vinipegas ''Jets''. Trīs vārtus uzvarētāju labā guva 20 gadus vecais debitants Metjū Barzals, kurš vēl pagājušajā sezonā spēlē Rietumu hokeja līgā, kur 49 spēlēs iekrāja 17 vārtu guvumus un 86 rezultatīvas piespēles.

Izmantotie resursi:Official Site of the National Hockey League |...

Preiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301