23.05.2014. 19:56

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Tiek vēstīts, ka līguma summa ir 18 miljoni dolāru (13,2 miljoni eiro). 

Halāks 1. jūlijā būtu kļuvis par neierobežoti brīvo aģentu, taču «Islanders» nolēma pagarināt līgumu ar šo hokejistu, kuru savā īpašumā ieguva vien šajā pavasarī.

«Esmu iepriecināts. Šī man ir lieliska iespēja - komanda ir gados jauna, turklāt tās sastāvā ir vairāki labi spēlētāji,» pēc līguma noslēgšanas izteicies Halāks. 

Slovāku vārtsargs šosezon pieredzēja pamatīgu ceļošanu, jo sezonu viņš sāka Sentluisas «Blues» komandā, bet pēc tam tika aizmainīts uz latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvēto Bufalo «Sabres», kur gan nepaguva aizvadīt nevienu maču. Turpinājumā Halāks aizceļoja uz Vašingtonas «Capitals» klubu, taču 1. maijā tiesības uz šo hokejistu tika aizmainītas uz «Islanders».

Šosezon vārtsargs piedalījās 52 spēlēs, kuru laikā izcīnīja 29 uzvaras, katrā no dueļiem caurmērā ielaižot 2,25 ripas.

Savas karjeras laikā 29 gadus vecais Halāks piedalījies 272 regulārā čempionāta spēlēs, tiekot pie 144 panākumiem. Katrā no mačiem slovāks ielaidis vidēji 2,38 ripas un atvairījis 91,8% sāncenšu raidījumu. Savukārt Stenlija kausa izcīņā viņš piedalījies 23 mačos, tiekot pie desmit uzvarām. Šo spēļu laikā viņš caurmērā ielaidis 2,42 vārtus un atvairījis 94,27 raidījumus.

Halāku Monreālas «Canadiens» vienība izvēlējās 2003. gada draftā vien ar kopējo 271. numuru.

Šogad «Islanders» sesto reizi pēdējo septiņu sezonu laikā nekvalificējās Stenlija kausa izcīņai. MonAuto Carting, sporta klubs Skrīveri, Vēja 5, Skrīveru n., LV-5125
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties