07.08.2012. 03:03
Par trīskārtējo olimpisko čempioni pirmdien neizdevās kļūt slavenajai Krievijas kārtslēcējai Jeļenai Isinbajevai, kura Londonas Olimpiādē bija spiesta samierināties vien ar trešo vietu. Tikmēr zelta medaļu izcīnīja ASV sportiste Dženifera Sūra, kura agrāk bija pazīstama ar uzvārdu Stučinski.

Aizvadītajās sacensībās Sūra savā labākajā mēģinājumā pārvarēja 4,75 metru augstumā novietoto latiņu.

Sudraba medaļu arī ar pārvarētiem 4,75 metriem izcīnīja Kubas sportiste Jarisleja Silva.

Savukārt Isinbajeva trešo vietu ieņēma ar rezultātu 4,70 metri.

Isinbajeva iepriekšējās divās olimpiskajās spēlēs Atēnās un Pekinā tika pie zelta medaļas.

Šā gada februārī Isinbajeva sasniedza savu kārtējo pasaules rekordu, kad Stokholmā sacensībās telpās uzlēca 5,01 metra augstumā.

Reklāma Pagājušā gada pasaules čempionātā Isinbajeva kārtējo reizi kļūdījās, kas par uzvarētāju ļāva kļūt brazīlietei Fabianai Murerai. Toreiz 4,70 metru augstumu krieviete izlaida, bet, veicot 4,75 metru augstumu, pieļāva kļūdu. Atlikušos divus mēģinājumus Isinbajeva pārcēla uz 4,80 metru augstumu, taču abus veica nesekmīgi.

Ppēc nesekmīgā snieguma 2010.gadā pasaules vieglatlētikas čempionātā telpās Dohā, kur viņa palika bez godalgas, Isinbajeva uz gadu pameta sportu.

Londonas olimpiskās spēles ilgs līdz 12.augustam. Četrgades prestižākajā sporta pasākumā aptuveni 10 500 sportisti sadalīs 302 godalgu komplektus 36 sporta veidos.

Dienvidrietumu Loku Šaušanas Sporta Klubs, biedrība Celtnieku 40-42, Grobiņa, Grobiņas n., LV-3430