16.05.2013. 16:31
Krievijas kārtslēcēja Jeļena Isinbajeva šodien izteicās, ka ir ieinteresēta trešās olimpiskās zelta medaļas izcīnīšanā, taču, iespējams, beigs karjeru, ja neveiksmīgi nostartēs pasaules čempionātā vieglatlētikā, kas šovasar norisināsies Maskavā.

«Viss būs atkarīgs no rezultātiem Maskavā, taču jebkurā gadījumā lēmums par aiziešanu būs smags. Man gribētos iegūt trešo zelta medaļu olimpiskajās spēlēs. Ja to būtu paveikusi Londonā, tad pavisam noteikti - pasaules čempionāts būtu manas pēdējās sacensības. Taču pašlaik situācija ir citādāka - neesmu droša par aiziešanu no sporta,» izteikusies 30 gadus vecā Isinbajeva.

Pagājušajā nedēļā bijušais Krievijas kārtslēcējs Sergejs Bubka izteicās, ka, visticamākais, Isinbajeva karjeru noslēgs pēc pasaules čempionāta, nevis to darīs pēc 2016. gada Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm.

Sportiste jau pērn izteicās, ka beigs karjeru pēc Londonas olimpiskajām spēlēm, taču neveiksmīgo rezultātu dēļ pārdomāja. Pagājušās vasaras spēlēs viņa izcīnīja bronzas godalgu, lai gan savas karjeras laikā ir uzstādījusi 30 pasaules rekordus.

Tikmēr tieši pēc Londonas spēlēm kārtslēcēja izteicās, ka viņai ir liela vēlēšanās izcīnīt vēl vienu zelta medaļu.

«Riodežaneiro es censtos visu atgūt un pēc tam mestu mieru sportam, kas būtu tikai loģisks solis. Ceru, ka veselība ļaus man startēt arī piektajās olimpiskajās spēlēs karjerā,» piebilda sportiste.

Isinbajeva izcīnījusi zelta medaļas 2004. gada Atēnu un 2008. gada Pekinas Olimpiādē, tāpat kārtslēcēja bijusi labākā 2005. un 2007. gada pasaules vieglatlētikas čempionātos, kā arī vairākkārt triumfējusi pasaules un Eiropas čempionātos telpās.

Pašlaik viņai pieder pasaules rekords kārtslēkšanā - pieci metri un seši centimetri.

Pasaules čempionāts vieglatlētikā Maskavā norisināsies no 10. līdz 18. augustam.Latvijas Petanka sporta federācija Latvijas Petanka sporta federācija "Valgunds", Ropažu n., LV-2135
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties