24.01.2016. 18:02
Itālijas A Sērijas 21. kārtas turpinājumā Milānas ''Inter'' aizraujošā mačā vienīgos vārtus ielaida spēles pēdējās minūtēs un izlaida uzvaru pret izkrišanas zonā esošo ''Carpi''. Spēle noslēdzās 1:1, kas ''Inter'' bija otrais neizšķirts pēdējās trīs spēlēs.

Kā jau iepriekš to varēja paredzēt Milānas ''Inter'' pašā spēles sākumā pārņēma mača iniciatīvu un ar saspēlēm centās veidot bīstamas situācijas pie pretinieku vārtiem. Sākumā milāniešiem tas neizdevās pārāk veiksmīgi, tādēļ nācās mēģināt veiksmi no distances un pirmo sitienu pa vārtiem izdarīja Ivans Perisičs, taču to tvēra viesu vārtsargs. ''Carpi'' netaisījās piekāpties un veica presingu ar domu izrauties ātros pretuzbrukumos. Atsevišķās epizodēs labas iespējas radās ''Carpi'' uzbrucējam Herijam Mbakogu, taču viņš savas izdevības izniekoja. Milāna turpināja kontrolēt mača gaitu un ik pa laikam savērpa vairākas bīstamas epizodes ''Carpi'' vārtu tuvumā. 39. minūtē mājinieku aktivitāte atmaksājās un pēc Perisiča sitiena bumba skāra viesu aizsargu un atlēca pie Rodrigo Palacio, kurš bumbu sita principā tukšos vārtos. Atlikušo puslaika daļu Milāna rezultātu prata noturēt un pēc Adema Lajiča sitiena gandrīz pat dubultot, taču rezultāts palika nemainīgs.

Otro puslaiku ''Inter'' turpināja līdzīgā manierē, kā pirmo un daudz saspēlējās. Īsā laikā divas reizes viens pret vienu gandrīz izskrēja Palacio, taču uzbrucējs abas reizes pēc partneru piespēlēm atradās aizmugurē. A Sērijas debitantiem otrajā puslaikā pavērās nedaudz plašākas - Brazīlijas futbolists Rafaels Martinju nodemonstrēja savu individuālo meistarību un pats sev izkārtoja bīstamu sitienu, kas tika nobloķēts. Tuvojoties spēles izskaņai, abas komandas ar vien biežāk nonāca atklātos pretuzbrukumos, taču arī tas nenesa panākumus. Kādā no epizodēm teicami nospēlēja ''Carpi'' vārtsargs, Vids Belečs, kurš skaistā lēcienā tvēra spēcīgu Felipes Melu sitienu no apmēram 10 metriem. Lieliskas beigas izdevās ''Carpi'' futbolistiem, kuri savā pēdējā pretuzbrukumā izkārtoja izdevību Kevinam Lasanjam, kurš sitot tālajā vārtu stūrī pārspēja Samiru Handanoviču un atnesa savai komandai nozīmīgu punktu pret vienu no Itālijas spēcīgākajām komandām.

Datums Komandas Rez./Laiks Vārtu guvēji
23.01. Frosinone-Atalanta 0:0
Empoli-Milan 2:2 (1:1) Zeļinskis 32' Makarone 61' – Baka 8' Bonaventura 48'
24.01. Fiorentina-Torino 2:0 (1:0) Iličičs 24' Rodrigess 83'
Verona-Genoa 1:1 (1:1) Pazini 40' – Kopola 19' (s.v.)
Inter-Carpi 1:1 (1:0) Palacio 39' – Lasanja 90+2'
Lazio-Chievo 4:1 (0:1) Kandreva 66' 81' (11m) Kataldi 72' Keita 90'– Cēzars 5'
Palermo-Udinese 4:1 (1:0) Kvaisons 35' Hiljemarks 56' Lazārs 77' Trajkovskis 87' – Tēreo 79'
Sampdoria-Napoli 2:4 (1:2) Korea 45' Eders 73' – Igvains 9' Insinje 18' (11m) Hamšiks 60' Mertens 79'
Sassuolo-Bologna 0:2 (0:0) Gjakerini 68' Flokari 90'
Juventus-Roma 21:45