30.10.2017. 23:44

Milānas ''Inter'' šovakar viesos cīnījās pret ''Verona''. Pēdējos gados vāji spēlējošajiem milāniešiem šīs sezonas sākums izdevies visai veiksmīgs, uzvarot astoņas no 10 spēlēm un nevienu nezaudējot. ''Inter'' 2017/18. futbola gada sākumā veicies krietni labāk kā niknajam konkurentam ''Milan'', kas vasaras pāreju periodā veica lielas izmaiņas sastāvā, taču pēc uzvarētām pirmajām četrām spēlēm, komanda nākamajās septiņās spēlēs zaudēja piecas reizes. ''Inter'' pretiniece ''Verona'' savukārt 10 mačos sešas reizes bija zaudējusi un guvusi tikai vienu uzvaru.

''Inter'' pagaidām veiksmīgi izvairījusies no savainojumu likstām, jo vienīgais komandas iepriekš traumētais futbolists Marselo Brozovičs šovakar tika iekļauts spēles pieteikumā. Spēle jau no pirmajām puslaika bija lēna un miegaina. ''Inter'' pacietīgi kontrolēja bumbu un izveidoja labākas iespējas kā pretinieki, kas puslaika otrajā daļā atmaksājās ar vārtu guvumu. Pēc precīza centrējuma savu pretspēlētāju apsteidza Borha Valero, kurš raidīja bumbu tīklā un panāca 1:0.

Pirmais puslaiks noslēdzās ar loģisku Milānas kluba pārsvaru, bet otrā sākumā milānieši joprojām lēnām kontrolēja spēles gaitu. Kādā no epizodēm savā laukuma pusē piespēlē kļūdījās Milans Škrinjars un bumba lidoja Samira Handanoviča virzienā. Pēc tās steidzās Alesio Čērči, kuru vārtsargs notrieca no kājām un nopelnīja 11 metru sitienu uz saviem vārtiem. Sākotnēji gan tiesneši nepiešķīra pendeli, bet, noskatoties video atkārtojumu tika piešķirts strikts lēmums. Pie 11 metru atzīmes stājās Džampolo Pacini un savu iespēju realizēja – 1:1.

''Inter'' nācās saspuroties, lai nezaudētu punktus lejasgala komandai un tas gandrīz izdevās četras minūtes pēc zaudētajiem vārtiem, kad Matiā Večino bumbu sita pret vārtu konstrukciju. ''Inter'' uzbruka aktīvi un pēc standartsituācijas izspēles bumba ārpus soda laukuma atlēca pie Ivana Perisiča, kurš notēmēja un ietrieca to vārtu augšējā daļā, izraujot laimīgu 2:1. Atlikušās minūtes bija saspringtas, taču ''Inter'' izdevās nosargāt pārsvaru, un spēle noslēdzās ar kārtējo milāniešu uzvaru A Sērijas ietvaros.

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933