14.11.2014. 15:04
Itālijas A Sērijas klubs Milānas "Inter" šodien paziņoja par galvenā trenera Valtera Macari atlaišanu. Itāļu mediji ziņo, ka komandu atkal vadīs Roberto Mančīni, tomēr pagaidām Milānas klubs nav nācis klajā ar oficiālu paziņojumu par jauno treneri.

Milānas "Inter" jaunā sezona ir sākusies neveiksmīgi, un kluba vadības pacietība attiecībā uz galveno treneri Valteru Macari ir beigusies. Šodien "Inter" paziņoja par bijušā "Napoli" galvenā trenera atlaišanu.

Macari pie darba "Inter" galvenā trenera amatā stājās 2013. gada maijā, tobrīd noslēdzot līgumu uz diviem gadiem. Pagājušo sezonu "Inter" noslēdza piektajā vietā A Sērijā, bet šobrīd pēc 11 spēļu kārtām ir tikai devītajā pozīcijā. 11 mačos ir izcīnītas tikai četras uzvaras un četras reizes spēles ir noslēgušās neizšķirti.

"Inter" vēl nav atklājis, kas būs Macari aizvietotājs, taču Itālijas mediji ir gana pārliecināti, ka par to kļūs Roberto Mančīni, kurš Milānas kluba vadībā ir strādājis arī iepriekš, turklāt darījis to ļoti veiksmīgi. Mančīni laika posmā no 2004. līdz 2008. gadam sarūpēja "Inter" trīs A Sērijas titulus un divus Itālijas kausus. Pagājušajā sezonā Mančīni vadīja turku "Galatasaray".

"Inter" nākamā spēle notiks 23. novembrī. Jaunais galvenais treneris (ja tāds tiks apstiprināts līdz tam laikam) debitēs Milānas derbijā.

Izmantotie resursi:F.C. Internazionale - Sito Ufficiale - Official...Live scores, results, fixtures, tables,...La Gazzetta dello Sport - Tutto il rosa della vitaLatvijas In-line hokeja federācija Uzvaras prospekts 17-14, Baloži, Ķekavas n., LV-2128
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties