01.11.2013. 20:15
"Liepājas metalurga" galvenais treneris Jānis Intenbergs sava kluba oficiālajai mājas lapai pavēstījis, ka rīt SMScredit.lv Virslīgas spēle pret "Jūrmalu" varētu būt komandas pēdējā spēlē savā laukumā ar šī brīža nosaukumu.

"Liepājas metalurga" galvenais treneris Jānis Intenbergs: "No turnīra tabulas viedokļa mums jau kādu laiciņu neko nevajag. Tāpēc spēlējam katrs savam CV un, lai tie skatītāji, kuri nāk uz futbolu, neuzskatītu to par lieki pavadītu laiku. Sezona mums nebija no vieglajām. Visdrīzāk savu skatītāju priekšā ar SK ''Liepājas metalurgs'' vārdu spēlēsim pēdējo reizi, tāpēc gribētos to izdarīt ar cieņu. Tāpat es kā treneris gribētu redzēt, ka esam gatavi nodemonstrēt stabilitāti un to futbolu, kādu iepriekšējā spēlē demonstrējām pret ''Skonto". Lai arī šobrīd mums ir problēmas aizsardzībā, spēlēsim uz uzvaru.''

"Liepājas metalurgs" pirmo sezonu Virslīgā ar šo nosaukumu aizvadīja 1997. gadā Jurija Popkova vadībā. Pirms tam Liepājas futbols Virslīgā bija pārstāvēts ar "Olimpija" (1990.-93.), "Liepāja" (1994.), "DAG Liepāja" (1995.-96.), "Baltika" (1996.-97.). "Liepājas metalurgs" ar šī brīža nosaukumu izcīnījis abus savus čempionu titulus (2005., 2009.), vēl septiņas reizes kļuva par valsts vicečempioni, tāpat reizi iegūts Latvijas kauss (2006.) un Baltijas kauss (2007.).

Pret "Jūrmalu" rīt "Liepājas metalurgs" aizvadīs pēdējo spēli savā laukumā, bet pēdējā kārtā izbraukumā tiksies ar "Ilūksti" tās laukumā. Jau labu laiku iepriekš "Liepājas metalurgs" šajā sezonā sev garantējis 5. vietu.

Izmantotie resursi:Liepājas Metalurgs - Sporta klubsOZO Daiļslidošanas klubs, SIA Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties