22.01.2017. 17:47

Cīņa norisinājās starp “TOP 3” komandām. “Inflekss” no “Woltec” atpalika tikai par 1! punktu, kas solīja aizraujošu spēli. Spēles ievadā “Inflekss” spēlēja pārliecinošāk, radīja bīstamākus momentus un ilgāk uzturējās pretinieku zonā, tomēr spēles rezultātu atklāja “Woltec”. Individuālo meistarību nodemonstrēja kādreizējais Latvijas jaunatnes izlases spēlētājs Jānis Eisaks #5, kurš gar apmali apvadīja divus “Inflekss” hokejistus un, no aizvārtes apmānot, vārtsargu raidīja ripu vārtos. “Inflekss” neapjuka un spēles 4. minūtē Kristaps Libors #55 guva pirmos vārtus panākot 1:1. Līdz spēles 7. minūtei “Woltec” nespēja izveidot nevienu bīstamu uzbrukumu ko izmantoja pretinieki gūstot divus bezatbildes vārtus panākot komfortablo 3:1. 10. minūtē Raivis Zavadskis #30 paklupināja “inflekss” komandas spēlētāju un komanda samazināja iespējas atgūt kaut vienus vārtus 1. periodā, taču Ģirts Ciguzis #87 pamanijās piespēlēt Jānim Eisakam #5, kurš mazākumā starp pretinieku komandas aizsargiem raidīja ripu vārtos.

Otrais periods aizsākās ar “Woltec” bīstamiem uzbrukumiem. Pirmā iespēja izlīdzināt rezultātu nāca 2. minūtē, kad Zigfrīds Jolkins #27 un Roberts Virsis #17 no tuvas distances raidīja bīstamus metienus pa “Inflekss” komandas vārtiem. 21. minūtē “Woltec” hokejists Māris Liepiņš #7 atkal samazināja rezultātu līdz minimumam. Tomēŗ spēles 19. minūtē Dāvis Zunde #15 atstājot uz “lāpstiņām” Raivi Zavadski #30 raidīja ripu vārtos. “Woltec” turpināja “dzīties” pakaļ, taču kārtējo meistarības paraugstundu rādija Dāvis Zunde #15, kurš apvadot 4! aizsargus raidīja ripu vārtos, panākot 4:2 “Inflekss” komandas labā.

Trešajā periodā spēlē izlīdzinājās un “Woltec” turpināja aktīvi uzbrukt līdz 36. minūtē Zigrfīds Jolkins panāca 4:4. Kārtējo reizi “Woltec” nesaprašanās radīja iespēju “Inflekss” atspēlēties, ko arī izmantoja Kristaps Libors #55. 45 sekunžu laikā gūstot savus trešos vārtus, raidot ripu starp vārtsarga kājsargiem, panākot 5:4. “Woltec” noņemot vārtsargu centās izlīdzināt rezultātu, taču Kārlis Bucenieks #14 raidīja sesto ripu pretinieku komandas vārtos panākot pēles gala rezultātu 6:4