21.07.2014. 22:18
Latvijas Futbola federācijas prezidents un bijušais "Skonto" (oficiālais) īpašnieks Guntis Indriksons LTV7 raidījumam "Sporta studija" devis ieskatu finanšu problēmu māktās "Skonto" situācijā.

Atgādinām, ka Guntis Indriksons ir "Skonto" dibinātājs, bet šobrīd par kluba īpašnieku kļuvis uzņēmējs Igors Zaicevs. LTV7 raidījums "Sporta studija" jautāja Indriksonam par viņa šī brīža "attiecībām" ar "Skonto".

Indriksons: "No "Skonto" esmu atvadījies pirms pāris gadiem, bet mans mērķis ir, iespējams, to atpirkt atpakaļ. Sestdien piekritu kļūt par "Skonto" akadēmijas prezidentu un pieļauju domu, ka mēs izveidosim tiešām spēcīgu akadēmiju un pēc tam uz tās bāzes izveidosim jaunu komandu.

"Skonto" galvenā komanda? Es visu laiku palīdzu - katru dienu meklēju līdzekļus, lai viņi ēstu un trenētos. Cits to nav darījis - pieļauju, ka Zaicevs to arī šodien nedara, katrā ziņā Tamazs [Pertija, "Skonto" galvenais treneris - aut.] līdzekļus prasa man, es vēl sestdien viņam iedevu. Neviens cits treniņapstākļus viņiem visu šo laiku nav nodrošinājis. Zināmā mērā tā ir mana atbildība, jo man ir uzticēts LFF prezidenta postenis un man ir jādomā, lai izlases spēlētāji saņemtu normālu treniņprocesu. "Skonto" ir daudz dažāda vecuma izlašu spēlētāji, un es tā vienkārši nevaru viņus pamest.

Protams, tas ir negatīvi, kas ar "Skonto" ir noticis. Bet, kā man ir sacījis Zaicevs un arī Bleidelis, kurš, cik saprotu, ir iesaistījies, ir vēlme pacelt komandu jaunā līmenī. Vēlēsim viņiem veiksmi. Ja viņi man prasīs kādu palīdzību, es, protams, palīdzēšu. Ēdinu puišus, lai pēc treniņa viņi būtu paēduši. Es vēl stādos priekšā, ka viņi nesaņem algu, bet es nestādos priekšā, ka viņi varētu netikt pabaroti. Futbolisti? Droši vien viņi visu laiku ir cerībās. Prezidents bija Koļesņičenko, tagad Zaicevs - domāju, tās ir viņu problēmas. Taču katrā ziņā - ko varēšu, to palīdzēšu.

Šabalas transfēra nauda? To jūs prasiet Koļesņičenko. Cik es zinu, ienākusi viena trešdaļa, bet pārējās divas trešdaļas vēl nav ienākušas. Lielākajai naudai laikam jāsāk ienākt pēc augusta. Tā man apstiprināja arī ģenerālsekretārs."

Izmantotie resursi:"Sporta studija"Boulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties