20.11.2014. 16:57
Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidents Guntis Indriksons (58) sarunā ar laikrakstu "Diena" norāda, ka milzīgā pārsvarā sportisti un treneri ir godīgi, tomēr melnajā sarakstā atrodas desmiti spēlētāju, par kuru līdzdalību spēļu sarunāšanā federācijai šaubu nav.

"Pirmkārt, liels paldies Valsts policijai, kas reāli sāka cīņu ar šo vēzi, tāpat paldies arī Bislanam Abdulmuslimovam un viņa kolēģiem, kas palīdz un palīdzēs man. Otrkārt, milzīgā pārsvarā ir sportisti un treneri, kuri ir godīgi. Es vēlreiz aicinu visus, kam ir ko teikt, nāciet un lieciet faktus galdā! Pienāks brīdis, kad vairs nevienu neuzklausīsim un atlaides nedosim. Pagaidām ir atnākuši trīs vai četri cilvēki," atklāj Guntis Indriksons. "Runājot par komandām, mums bez Daugavpils "Daugavas" ir vēl daži klubi, vēl daži darboņi. Palieku pie savas pārliecības, ko visu laiku esmu teicis, - es neticu, ka ar spēļu rezultātiem manipulē spēlētāji vien. Uzskatu, ka melnajās spēlītēs jābūt iesaistītiem arī tiesnešiem. Bijušajiem vai tagadējiem - tas ir cits jautājums. Mūsu melnajā sarakstā ir desmiti spēlētāju, par kuru līdzdalību spēļu sarunāšanā mums šaubu nav. Bet ir vēl."

Daugavpils "Daugavas" pārstāvju aizturēšana vēl nav uzvara. "Nezinu nevienu, kurš teiktu "hop!" vai aplaudētu. Priekšā vēl ir ļoti liels darbs. Taču esmu pārliecināts, ka tagad katrs padomās desmitreiz, pirms to darīs. Un tāds arī ir mērķis. Jūs domājat, ka Indriksona vai Mežecka mērķis ir, lai šie cilvēki sēž cietumā? Nekādā gadījumā. Viss, ko es vēlos, - lai sporta spēles rezultāts tiek noskaidrots korektā, bezkompromisa cīņā laukumā," atzīst LFF prezidents. "Man ir vairākkārt draudējuši. Pēdējoreiz pirms nedēļām divām - bija zvans."

izmantotie resursi:Laikraksts "Diena"Bulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties