09.06.2015. 12:43

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

24 gadus vecais Indrašis ir ierobežotais brīvais aģents, uz kuru tiesības joprojām pieder "Dinamo" komandai. KHL jaunā sezona sāksies 24.augustā, savukārt "Islanders" nometne paredzēta rudenī.

Pagājušajā sezonā "Dinamo" rindās Indrašis piedalījās 59 mačos, ar 16 gūtiem vārtiem bija labākais snaiperis komandā, kā arī atdeva 15 rezultatīvas piespēles. Latvijas izlases sastāvā pasaules čempionātā hokejists spēlēja ar pleca savainojumu un piecos mačos rezultativitātes punktus neguva.

Indrašis aizvadījis trīs pilnas KHL sezonas "Dinamo" sastāvā. Regulārajā čempionātā uzbrucējs piedalījies 152 spēlēs, guvis 42 vārtus un atdevis 46 rezultatīvas piespēles.

2012.gadā Indrašis piedalījās NHL kluba Čikāgas "Blackhawks" un 2013.gadā Vankūveras "Canucks" komandas treniņnometnē.

Interesi par Indraši izrādījusi arī KHL komanda Ņižņijnovgorodas "Torpedo", kurai galvenais treneris ir Pēteris Skudra.

Otrdien intervijā "Championat.com" treneris Skudra apstiprināja, ka viņa vadītajai komandai ir interese par Indraši. "Viņš ir viens no tiem puišiem, par kuru "Torpedo" tiešām izrāda interesi. Nav noslēpums, ka mūsu sastāvā ir brīvas visas piecas vietas ārzemju spēlētājiem. Šobrīd patiešām norit sarunas par piedāvājumu Indrašim, es to varu apstiprināt," sacīja Skudra.

Treneris norādīja, ka tiek meklēti spēlētāji, kuri atbilst komandas spēles modelim un prot iekļauties kolektīvā. Skudra atzina, ka viņam spēlētāja tautība nav svarīga. "Galvenais, ka spēlētājs dod komandai labvēlīgu rezultātu un veic savus pienākumus uz ledus," uzsvēra treneris.Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties