03.01.2014. 16:55
Rīgas Dinamo uzbrucējs Miks Indrašis piektdienas mačā pret Ufas Salavat Julaev (3:4 papildlaikā) guva otros rīdzinieku vārtus. Uzbrucējs intervijā kluba mājaslapai pēc zaudējuma izteicās, ka nākamajā spēlē jāsāk spēlēt tā, kā šajā mačā pēc 0:3.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

„Kad bijām nonākuši zaudētājos jau ar 0:3, izdarījām secinājumus un sākām spēlēt agresīvāk. Agresīvāka spēle palīdzēja mums gūt vārtus, kā rezultātā varējām atspēlēties.”

Indrašis guva Dinamo otros vārtus. „Ripa bija pie pretinieka aizsarga un es jau uzmanīgi skatījos, vai viņš nedos tālo piespēli, un sanāca veiksmīgi ripu pārķert. Sanāca uzmest pa vārtiem, Bukijs [Roberts Bukarts] savāca atlēkušo ripu, tad to atdeva man vārtu priekšā. Pēc mana metiena tā vēl trāpīja pa stabu un tad ielidoja vārtos.”

Ufā spēlē Latvijas izlases aizsargs Artūrs Kulda. „Liela atšķirība, pretī nāk Sopels vai Kulda nav. Īsti jau neviens neskatās uz numuru vai uzvārdu. Ir vienkārši jāspēlē,” tā M.Indrašis.

Nākamo spēli dinamieši aizvadīs svētdien pret Ņižņekamskas Ņeftehimik. „Pret Ņižņekamsku ir jāņem punkti, kuri ir ļoti vajadzīgi. Domāju, mēs nākamo spēli sāksim spēlēt tā, kā šodien spēlējām no 0:3. Agresīvi ir jāiet uz vārtiem, jāizdara metieni un ceram, ka izdosies izcīnīt uzvaru,” saka Indrašis.

Janvārī Dinamo hokejistiem ir 12 spēles, astoņas no tām viesos. „Šodien nekāds nogurums vēl nav jūtams, kā būs janvāra beigās – redzēsim. Viegli jau nebūs, bet tāds ir mūsu darbs. Kāds kalendārs ir, tādā jāspēlē.”get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties