09.07.2015. 10:44
Latviešu uzbrucējs Miks Indrašis trešdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Ņujorkas Islanders attīstības nometnē izcēlās ar vārtiem un rezultatīvu piespēli.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Attīstības nometnes pārbaudes spēlē Indraša pārstāvētā Zilā komanda ar 8:3 pārspēja Balto komandu.

Spēles pamatlaiks noslēdzās ar 5:3 Zilās komandas labā, bet prasmju pārbaudē latvieša pārstāvētā vienība bija pārāka ar 3:0.

Starp Islanders sastāvā iekļautajiem spēlētājiem vecāki par 22 gadiem ir tikai divi hokejisti, no kuriem viens ir Indrašis.

Indrašis jau 2012.gadā piedalījās NHL komandas Čikāgas Blackhawks jauno talantu treniņnometnē.

Tāpat paredzams, ka dažādu komandu nometnēs piedalīsies vēl vairāki latviešu jaunie hokejisti, ieskaitot šogad līgas draftā izvēlētos uzbrucējus Mārtiņu Dzierkalu un Rūdolfu Balceru, kā arī aizsargu Kārli Čuksti.

Kā zināms, jūnija sākumā aģentūrai R-Sport sportista aģents Aleksandrs Černihs pauda, ka starp Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubiem par Indraši nopietnāko interesi izrāda Pētera Skudras trenētā vienība Ņižņijnovgorodas Torpedo, ko vēlāk apstiprināja arī pats latviešu speciālists.

Indrašis iepriekšējās četras sezonas KHL aizvadījis Rīgas Dinamo sastāvā, 165 mačos izceļoties ar 43 vārtiem un 53 rezultatīvām piespēlēm, kā arī pozitīvu lietderības koeficientu +18.    Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
    FTA
    Reģistrēties