10.11.2017. 13:54

Fidži un Itālijas spēle nomināli bija cīņa par pirmo vietu grupā, jo, ja Itālijas valstsvienībai izdotos pieveikt saliniekus, abām komandām būtu vienāds punktu skaits un itāļiem būtu arī uzvara savstarpējā mačā, taču Pasaules kausā šādos gadījumos izšķirošais aspekts ir gūto un zaudēto punktu attiecība, tāpēc Fidži bija jāaizvada izcili neveiksmīgs mačs (jāzaudē ar 45 punktiem), lai neiekļūtu nākamajā kārtā.

Jāsaka gan, ka Itālija bija līdzšinējā turnīra nopietnākā komanda priekš "Bati" vienības, taču arī viņiem neizdevās tikt galā ar šo mazo regbija lielvalsti.

Suliasi Vunivalu kārtējo reizi parādīja un pierādīja, ka viņa panākumi NRL čempionātā nebija nejauši un pret Itāliju viņš parādīja lielisku spēli, gūstot trīs piezemējumus (turklāt – visi trīs tika gūti otrajā puslaikā, astoņu minūšu laikā), kas bija viņa otrais "hettriks" trijās spēlēs, bet visā turnīrā Vunivalu kontā ir jau astoņi piezemējumi.

Tiesa, Fidži izlases pārākums bija redzams vēl krietni pirms Vunivalu benifices, jo pēc tam kā pirmā puslaika vidū Džošs Mantelato izvirzīja vadībā Itāliju, fidžiāņi atildēja ar 12 gūtajiem punktiem un atpakaļ vairs neskatījās, aizbēgot no saviem oponentiem.

Jāpiebilst gan, ka šī spēle bija bagāta ar dažāda veida incidentiem – kā negaidītiem piezemējumiem, piemēram, Itālijas izlases otrais četru punktu uzbrukums izveidojās pēc vairāku veiksmīgu bumbas atlēcienu sērijas, tā abu komandu spēlētāju konfliktiem, kas sākās uz laukuma, bet turpinājās arī ārpus laukuma – Džarids Heinss un Džoijs Tramontana attiecības turpināja skaidrot arī pa ceļam uz ģērbtuvēm.

Līdz ar šo zaudējumu Itālijas regbija līgas izlasei dalība Pasaules kausā ir noslēgusies, bet Fidži turpinās cīņu par ieklūšanu pusfinālā. Pirmajā izslēgšanas maču kārtā viņu pretinieki būs Jaunzēlandes vai Tongas izlase.

Atgādināsim, ka trešā D grupas komanda, ASV, savas izredzes uz turnīra turpinājumu zaudēja jau pēc otrās kārtas un noslēdzošajā mačā tiksies ar Papua Jaungvineju, kuriem uzvara šajā spēlē oficiāli garantēs vietu ceturtdaļfinālā.

A grupa

B grupa

C grupa

D grupaCAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties