15.10.2015. 16:30
Žurnālistu balsojumā par šīs SMScredit.lv Virslīgas sezonas septembra labāko spēlētāju atzīts FK ''Liepāja'' pussargs Dāvis Ikaunieks. Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padomes vērtējumā labākā trenera balva trešo reizi šosezon ceļos uz Liepāju, un to saņems Viktors Dobrecovs.

Gluži kā pērn, arī šogad balsojumā par mēneša labāko spēlētāju iesaistījās arī sporta žurnālisti no visiem Latvijas reģionu centriem, kur mājo kāda no SMScredit.lv Virslīgas komandām, turklāt jaunums ir līdzjutēju balsojums vietnē Facebook.com, kur ikvienam bija iespēja savam favorītam palīdzēt iegūt balsojuma punktus.

Šoreiz balsojumam tika izvirzīti 6 spēlētāji, četriem pārstāvot čempionāta līdervienību ''Liepāja''. Kopā ar Ikaunieku balsojumam tika izvirzīti arī Kristaps Grebis, Kristians Damiens Torres, Valērijs Afanasjevs, kā arī Ndue Mujeci (FK ''Ventspils'') un Vladislavs Gutkovskis (''Skonto'' FC).

''Liepāja'' septembrī aizvadīja trīs spēles, tai skaitā izbraukuma cīņu ar ''Skonto FC''. Visos mačos tika izcīnītas uzvaras, bet vēl augusta izskaņā Kurzemes derbijā ''Liepāja'' izcīnīja uzvaru savā laukumā ar 3:2. Runājot par aizvadītā mēneša mačiem, vispirms ar 4:0 tika uzveikta ''Daugavpils'', kam sekoja uzvara pār ''Skonto FC'' (2:1) un panākums ar 2:0 pret ''Spartaku''. Visas uzvaras tika gūtas pretinieku laukumos, kas panākumiem piešķir papildus vērtību. Ikaunieks šo spēļu ietvaros izcēlās ar diviem vārtu guvumiem cīņās pret ''Daugavpili'' un ''Spartaku''.

Kā minēts, balsojumā piedalījās arī futbola līdzjutēji, kuriem bija iespēja nobalsot par vienu vai vairākiem kandidātiem vietnē facebook.com/futbolavirsliga. Šoreiz futbola līdzjutēju balsojumā vislielāko atbalstu guva Kristaps Grebis (178 balsis), aiz sevis atstājot komandas biedru Dāvi Ikaunieku (131) un Ndue Mujeci (112). Līdz ar to minētie futbolisti kopējam balsojumam saņem attiecīgi 3, 2 un 1 punktu.

Zīmīgi, ka žurnālistu balsojumā lai arī lielāko punktu skaitu savāca Ikaunieks (32), visbiežāk maksimālo 3 punktu vērtējumu saņēma Afanasjevs, kurš bija abu vārtu autors uzvarā pār ''Skonto FC''. Ikaunieks visaugstāko vērtējumu žurnālistu balsojumā saņēma 5 reizes (tāpat arī Toress), savukārt Afanasjevs - 7!

Atgādinām, ka mēneša labākā futbolista titula kandidātus izvirza LFF Treneru padome un Latvijas Futbola Virslīga, kam seko Latvijas sporta žurnālistu un līdzjutēju balsojums, savukārt labākā trenera noteikšana ir LFF Treneru padomes kompetencē.

Žurnālists Medijs Ikaunieks Grebis Afanasjevs Torres Mujeci Gutkovskis
Agris Suveizda Sportacentrs.com 1 - 3 2 - -
Kristaps Plaums LETA 1 - 3 - 2 -
Andris Sudmalis Kurzemes Vārds 1 2 3 - - -
Matīss Timofejevs LTV 3 2 - - - 1
Rihards Ļesins Kurzemes Vārds 2 3 1 - - -
Pēteris Neimanis Ventas Balss 3 - 2 - 1 -
Almants Poikāns LETA 3 2 - - - 1
Jānis Bendziks DELFI 2 - - 3 - 1
Krišs Upenieks Sportacentrs.com/JV 2 1 - 3 - -
Ilvars Koscinkevičs Sporta Avīze 3 1 - 2 - -
Anatolijs Kreipāns Sporta Avīze/SWH - - 3 2 1 -
Edmunds Novickis Sportacentrs.com 2 1 - 3 - -
Igors Ameļka СейЧас 1 - 3 2 - -
Iļja Poļakovs Laikraksts Diena 1 - - 3 2 -
Roberts Vīksne NABA 3 - - - 2 1
Ruben Martinez OneNilUp.com - 1 - 3 2 -
LFF - - 3 2 - 1
LFV 2 - 3 - - 1
Līdzjutēju balsojums Facebook 2 3 - - 1 -
KOPĀ 32 16 24 25 11 6

Izmantotie resursi:Par Sportland mēneša labāko spēlētāju atzīts...Boulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties