20.01.2015. 23:04
Latviešu uzbrūkošais futbola pussargs Jānis Ikaunieks otrdien debitēja Francijas augstākās līgas komandas «Metz» sastāvā, palīdzot tai sasniegt vietējās kausa izcīņas astotdaļfinālu.

  • Ikaunieks debitē Francijas čempionāta pieteikumā 2015. g. 11. janvāris

Ikaunieks laukumā izgāja uz nepilnām divām minūtēm, bet «Metz» 1/16 fināla mačā izbraukumā ar 3:0 vien pagarinājumā pieveica Francijas pēc spēka trešās līgas klubu «Avranches».

Ikaunieks laukumā devās 119.minūtē, nomainot Jeni Ngbakoto.

Spēles pamatlaikā vārtu netika gūti, bet pagarinājuma sākumā «Metz» izcēlās divreiz trīs minūšu laikā, atzīmējoties senegālietim Girānam Ndo un Bunam Saram, bet punkts mačam tika pielikts 115.minūtē, kad kāds no «Avranches» futbolistiem ieraidīja bumbu savos vārtos, turklāt brīdi pirms tam mājinieki bija palikuši mazākumā.

Zīmīgi, ka mača sākums aizkavējās vairāk nekā par 30 minūtēm, jo «Avranches» stadionā neilgi pirms cīņas ievada pazuda elektrība.

Pirms tam iepriekšējā kausa kārtā «Metz» ar 2:1 pieveica citu trešās līgas vienību «Epinal», bet «Avranches» sagādāja sensāciju un ar 1:0 pārspēja augstākās līgas komandu «Lorient».

Ikaunieks un «Metz» savā starpā noslēguši vienošanos līdz 2019.gadam jeb uz četriem ar pusi gadiem.

Iepriekš Ikaunieks bija pieteikts vienai «Metz» spēlei Francijas čempionātā, bet šī bija pirmā cīņa, kurā viņš izgāja laukumā.

Francijas čempionāta kopvērtējumā «Metz» pēc pašlaik ar 20 punktiem atrodas 17.vietā 20 klubu konkurencē.get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties