20.09.2015. 19:42
Pasaules čempionāta medaļniece Laura Ikauniece-Admidiņa svētdien garantēja triumfu Starptautiskās Vieglatlētikas savienības (IAAF) «Combined Events Challenge» kopvērtējumā starp septiņcīņas sportistēm.

• Ikauniece-Admidiņa: Medaļa bija ierakstīta zvaigznēs 2015. g. 1. septembris

«Combined Events Challenge» sacensībās pasaules labākajiem daudzcīņniekiem tiek skaitīti gada trīs labākie rezultāti un Ikauniece jau pirms sezonas noslēdzošajām sacensībām, kas sestdien un svētdien risinājās Francijā, atradās kopvērtējuma vadībā. Latviete «Decastar» sacensībās nepiedalījās, bet reāli viņu summā apsteigt varēja Nadīne Brērsene no Nīderlandes, kurai vajadzēja nopelnīt vismaz 6401 punktu.

Tomēr Brērsene svētdien palika bez ieskaitīta rezultāta tāllēkšanā un pēc tam no turpmākām sacensībām izstājās.

Līdz ar to sezonas noslēguma kopvērtējumā Ikauniece-Admidiņa triumfēja ar 19 422 punktiem, bet otro vietu ar 19 189 punktiem guva Klaudija Rāta no Vācijas. Panākums Ikauniece-Admidiņai garantējis arī 30 000 eiro prēmiju.

Šogad Ikauniece-Admidiņa aizvadīja trīs daudzcīņas sacensības un visās pārspēja Latvijas rekordu - maija beigās Austrijas pilsētā Gēcisā viņa nopelnīja 6436 punktus, jūlija sākumā lielā karstumā Polijā savāca 6470 punktus Eiropas kausā daudzcīņā, bet augustā ar 6516 punktiem sensacionāli izcīnīja trešo vietu pasaules meistarsacīkstēs, noslēdzot arī savu sezonu.

Pērn IAAF «Combined Events Challenge» ieskaitē ar 19 573 punktiem uzvarēja Brērsene, kura šogad pasaules čempionātā palika uzreiz aiz latvietes.

Arī nākamajā gadā Ikauniece-Admidiņa plāno piedalīties trijās septiņcīņas sacensībās - Gēcisā, Eiropas čempionātā un Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
    Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
    Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA