25.11.2017. 23:41

Spēles pret “Cagliari” pirmajās minūtēs “Inter” futbolisti vairāk aizsargājās. Laukuma saimnieki pirmajās minūtēs centās aktīvi uzbrukt, vairākas reizes bīstamu centrējot bumbu “Inter” soda laukumā, kā rezultātā pirmajās piecās minūtēs “Cagliari” izpildīja trīs stūra sitienus. Arī spēles turpinājumā “Cagliari” centās spēlēt ar favorīti kā līdzīgs ar līdzīgu, uzmanīgi cīnoties aizsardzībā, neaizmirsot arī par uzbrukumiem, veidojot “pusmomentus” pie Samira Handanoviča sargātajiem vārtiem.

Savukārt spēles 29. minūtē “Inter” atklāja rezultātu. Ivans Perisičs ar piespēli atrada soda laukumā Mauro Ikardi, kurš ar sitienu no tuvās distances atklāja rezultātu- 0:1. Trīs minūtes vēlāk Perisičs nedaudz sasteidza piespēli soda laukumā un daudzsološs uzbrukums beidzās tikai ar tūra sitienu pie “Cagliari” vārtiem.

Otrā puslaika ievadā “Cagliari” spēlētājiem atkal izdevās pārvirzīt spēli “Inter” soda laukumā, tiekot pie vairākiem stūra sitieniem pēc kārtas. Taču vārtus atkal guva viesi. Spēles 55. minūtē lielisks šāviens no tālās distances padevās Marselo Brožovičam un bumba ielidoja “Cagliari” vārtu apakšējā stūrī – 0:2. Septiņas minūtes vēlāk Perisičs saņēma piespēli no Antonio Kandrevas, taču pēc viņa sitiena no ļoti izdevīgas pozīcijas bumba lidoja garām mērķim.

Spēles 71. minūtē “Cagliari” centieni vainagojušies ar panākumu. Paolo Farago ar centrējumu atrada soda laukumā Leonardo Pavoleti, kurš aukstasinīgi vienus vārtus atguva – 1:2. Piecas minūtes pirms finālsvilpes Ikardi izcēlās otro reizi spēlē, gūstot “Inter” trešos vārtus. Viesu spēlētājs atradās īstajā vietā soda laukumā, neatvairāmi sitot vārtu stūrī – 1:3.

Izmantotie resursi:The official website for European football –...

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230