05.02.2015. 00:17
Par Milānas „Inter” izslēgšanu no Itālijas kausa parūpējies „Napoli”, kas šodienas ceturtdaļfinālā svinēja uzvaru ar 1:0. Izšķirošos vārtus Gonsalo Igvains guva kompensācijas laika trešajā minūtē. Savukārt vakar savu neveiksmju joslu paturpināja „Roma”, zaudējot „Fiorentina” un arī izstājoties.

„Napoli” un Milānas „Inter” sezonu neiesāka pārāk veiksmīgi, taču nu to ceļi aizveduši pavisam dažādo virzienos. „Napoli” izcīnījuši vairākas svarīgas uzvaras pēc kārtas un palēnām sāk apdraudēt „Roma” vicelīderes pozīcijas, kamēr „Inter” pat Kserdana Šačiri un Lukaša Podoļska piesaistīšana nav glābusi no noslīdēšanas uz 13. vietu A Sērijā.

Abas komandas šodienas spēlē nesūtīja savus vislabākos pieejamos sastāvus, taču vairums līderu bija ierindā. Spēles sākumā Mauro Ikardi neizmantoja iespēju izvirzīt „Inter” vadībā, bet Gonsalo Igvains atbildēja ar līdzīgām „laipnībām” laukuma pretējā pusē – vienreiz viņš noskopojās ar piespēli ātrajā uzbrukumā, bet pēc tam sita pāri pēc lieliska Mareka Hamšīka centrējuma.

Kopumā gan ritēja visai līdzvērtīga spēle, kurā veiksmīgi darbojās abu komandu vārtsargi, taču Milānas veiksmei gals pienāca kompensācijas laika trešajā minūtē, kad teju visi jau bija noskaņojušies papildlaikam. „Inter” tika pārsteigti ar žiglu auta iemetienu, un Igvains nospēlēja pietiekami aukstasinīgi, lai trāpītu vārtu tālajā stūrī. 1:0, „Napoli” uzvar un turpinās kausa ieguvējas titula aizstāvēšanu pusfinālā pret „Lazio”, kura pirms nedēļas izslēdza „Milan”.

Otrajā pusfinālā bija iespējama „Juventus” un „Roma” tikšanās, taču nepieciešamie kritēriji netika izpildīti, proti, „Roma” nespēja gūt uzvaru trešajā spēlē pēc kārtas un zaudēja „Fiorentina” ar 0:2. Abus vārtus guva Mario Gomess, un „Fiorentina” pusfinālā spēkosies ar Turīnas spēcīgāko komandu.