15.04.2017. 23:47

Līdervienība „Juventus”, viesojoties pie kopvērtējuma pēdējās pozīcijas īpašnieces „Pescara”, jau ar spēles pirmajām minūtēm pārliecinoši ieguva iniciatīvu un jau spēles 10. minūtē laukuma saimnieku vārtsargs Vinčenco Fjorilo tikai ar lielām grūtībām apturēja bumbu pēc Mario Mandžukiča sitiena no soda laukuma robežām. Pirmā puslaika vidū mājinieku vārtsargs atkal bija spiests demonstrēt savu meistarību, glābjot savu komandu pēc Huana Kvadrado sitiena. Taču minūti vēlāk Kvadrado lieliski piespēlēja bumbu Gonsalo Igvainam, kuram nesagādāja grūtības raidīt to pustukšajos vārtos, izvirzot „Juventus” vadībā ar 1:0.

Arī pirmā puslaika izskaņa ritēja pēc viesu scenārija. Spēles 37. minūtē Igvains palaida garām labu iespēju dubultot rezultātu, bet laukuma saimniekus atkal glāba Fjorilo meistarība. Taču 43. minūtē Igvains bija precīzs, šoreiz pēc Mandžukiča piespēles panākot 2:0. Pašā puslaika izskaņā laimi ar sitienu no 23 metru attāluma izmēģināja Paulo Dibala, taču kārtējo reizi uzdevumu augstumos bija mājinieku vārtsargs.Otrajā puslaikā „Juventus” pārliecinoši kontrolēja notikumus laukumā, taču vārti vairs netika gūti un beigu signāls fiksēja līdervienības uzvaru ar 2:0.

Līdervienības tuvākā sekotāja „Roma” savā laukumā nespēja tikt pie uzvaras mačā pret Bergamo „Atalanta”, cīnoties neizšķirti 1:1. Viesi atklāja rezultātu pirmā puslaika vidū izvirzījās vadībā pēc Jasmina Kurtiča sitiena. Īsi pēc pārtraukuma romiešu labākais snaiperis Edins Džeko panāca izlīdzinājumu, taču nosvērt kausus savā pusē galvaspilsētas klubs tā arī nespēja un tagad atpaliek no „Juventus” jau par astoņiem punktiem.

„Roma” klubam līdz divu punktu attālumam pietuvojās „Napoli”. Neapoles klubs savā laukumā otrajā puslaikā salauza „Udinese” pretestību, uzvarot ar 3:0. Ar kārtējo vārtu guvumu atzīmējās „Napoli” labākais snaiperis Drīss Mertenss.

Aizraujošā cīņā aizritēja Milānas derbijs starp „Inter” un „Milan”. „Inter” pirmā puslaika beigās pēc Antonio Kandrevas un Mauro Ikardi sitieniem izvirzījās vadībā ar 2:0. Šo pārsvaru „Inter” saglabāja līdz pat mača beigu daļai, kad spēles 83. minūtē Alesio Romanjoli ar lielisku sitienu vārtu apakšējā stūrī panāca 2:1. Savukārt kad ritēja kompensācijas laika septītā minūte, „Milan” izrāva neizšķirtu, kad bumbu precīzi zem „Inter” vārtu pārliktņa raidīja Kristiāns Zapata – 2:2. „Inter” futbolisti nespēja uzvarēt ceturto spēli pēc kārtas. Savukārt „Milan” nezaudē četras spēles pēc kārtas (divas uzvaras, divi neizšķirti), bet pēdējos desmit mačos klubs cieta tikai vienu neveiksmi.

Izmantotie resursi:The official website for European football –...

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa