15.07.2016. 08:47
Igaunijas futbola klubs Tallinas «Levadia» ceturtdien savā laukumā negaidīti ar rezultātu 3:1 (1:0) pārspēja Čehijas komandu Prāgas «Slavia» un ar uzvaru sāka UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas otro kārtu.

Mājiniekus mača 36.minūtē vadībā izvirzīja Rimo Hunts, bet 63.minūtē «Slavia» panāca neizšķirtu. Tomēr jau pēc trim minūtēm «Levadia» atguva vadību, kad ar precīzu sitienu izcēlās Aime Gando no Kamerūnas.

Mača pamatlaika pēdējā minūtē Igaunijas komandas rindās izcēlās Iļja Antonovs, nodrošinot «Levadia» vienībai divu vārtu pārsvaru pirms atbildes spēles.

Saistītie raksti

«Levadia» mača gaitā izdarīja deviņus sitienus pa pretinieku vārtiem, tikmēr «Slavia» uzbruka teju trīs reizes biežāk, izpildot 24 sitienus.

Tikmēr cits Igaunijas klubs Nemmes «Kalju» izbraukumā cīnījās neizšķirti 1:1 (0:0) pret Izraēlas klubu Haifas «Maccabi». Viesus mača 47.minūtē vadībā izvirzīja Janars Tomets, bet 70.minūtē «Maccabi» panāca neizšķirtu.

Citā mačā Baltkrievijas klubs Minskas «Dinamo» mājās spēlēja neizšķirti 1:1 (1:0) pret Īrijas komandu Dublinas «St Patrick's Athletic».

«Dinamo» pirmajā kārtā divu spēļu summā ar 4:1 pārspēja Latvijas virslīgas līdervienību Jūrmalas «Spartaks».

«Jelgava» izbraukumā nospēlēja 0:0 (0:0) ar Slovākijas vicečempioni Bratislavas «Slovan», kamēr «Ventspils» futbolisti «salūza» otrajā puslaikā un ar 0:3 (0:0) piekāpās Skotijas otrajai spēcīgākajai komandai «Aberdeen».

Otrās kārtas dueļos uzvarētāju noteiks divu spēļu summā. Atbildes spēles paredzētas 21.jūlijā.

Lai sasniegtu UEFA Eiropas līgas grupu turnīru, jāpārvar ne tikai trīs kvalifikācijas kārtas, bet arī vēlāk sekojošā «play-off» kārta.

Preiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa