20.01.2015. 17:19

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Eiropas čempionātam būs atklātais statuss, tāpēc sacensībās varēs piedalīties arī citu kontinentu sportisti. Sacensības norisināsies pieaugušajiem un junioriem. Latvijas komandas sastāvs kļūs zināms tuvāk sacensībām. Komandas līderis Andrejs Rastorgujevs iepriekš atzina, ka plāno kādā no distancēm startēt arī Otepē.

Eiropas čempionāts norisināsies septiņas dienas un katra no tām ietvers individuālās sacensības junioriem un pieaugušajiem, kā arī jauktās stafetes junioriem un pieaugušajiem. Sacensību kalendārs paredz, ka vispirms medaļas tiks dalītas individuālajās distancēs, tad notiks sprints, bet vēlāk sacensības iedzīšanā. Savukārt čempionāts noslēgsies ar stafetēm.

Igaunijas Biatlona federācija Otepē iepriekš ir rīkojusi pasaules čempionātu vasaras biatlonā, kā arī IBU kausa posma sacensības, nākotnē, iespējams, pretendējot arī uz iespēju rīkot Pasaules kausa posmu.

Aizvadītajā nedēļā turpat Otepē jau norisinājās Pasaules kausa posms distanču slēpošanā, dalībniekiem sacenšoties sprinta distancēs.Jugland, SIA "Salenieki", Salaspils p., Salaspils n., LV-2121
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties